SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fundacja Życie i Rodzina zbiera podpisy przeciwko przymusowym szczepieniom na COVID-19

Fundacja Życie i Rodzina uruchomiła akcję "Stop ustawie 1846 - stop zmuszaniu do szczepień". Zbierane są podpisy, aby zatrzymać procedowanie ustawy, która zdaniem fundacji za pomocą szantażu ma wprowadzić obowiązek szczepień w większości przedsiębiorstw oraz dla ich klientów.

Akcja zbierania podpisów "Stop ustawie 1846 - stop zmuszaniu do szczepień" ma na celu zatrzymanie procedowania ustawy nr 1846, która zdaniem Fundacji Życie i Rodzina pod nazwą “poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19” za pomocą szantażu ma wprowadzić obowiązek szczepień w większości przedsiębiorstw oraz dla ich klientów.

"Stop ustawie 1846! Stop szczepionkowemu szaleństwu! Żądamy wolności ludzi i sumień!" - głosi hasło autorów petycji.

"Rządzący zapowiadali, że eksperymentalne szczepienia przeciwko COVID-19 nigdy nie będą obowiązkowe. Było to kłamstwo. Podejmowane są nieustanne próby wprowadzenia takich środków, które są w istocie szantażem, aby te preparaty przyjąć. Pracownicy mają przyjąć szczepionkę, aby ich zakład pracy mógł normalnie funkcjonować, a jeśli szczepionki nie przyjmą, mają być nieustannie testowani testami PCR (których skuteczność do diagnostyki jest coraz częściej naukowo podważana). Także klienci będą selekcjonowani pod kątem przyjęcia szczepionki." - czytamy w komunikacje fundacji.

Według autorów petycji, "wszystkie dostępne w Polsce szczepionki na COVID-19 korzystają ze zbrodni aborcji i każde działanie promujące ich używanie jest wsparciem dla najbardziej krwawego biznesu w historii ludzkości".

Treść petycji jest następująca:

Szanowni Państwo Posłowie!

Piszę do Was z przypomnieniem, abyście nie zapomnieli komu jesteście zobowiązani służyć i dla kogo pracować. Głosując za przyjęciem ustawy z druku nr 1846 "o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19" przyłożycie rękę do łamania ludzkich sumień. Do odebrania własnym obywatelom wolności. I to w imię czego?

W imię wielkiego biznesu medycznego, a także najbardziej krwawej jego części - przemysłu aborcyjnego.

Wszystkie szczepionki na Covid – Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson, Astra Zeneca, jak i mająca się pojawić w Polsce Novavax – na którymś etapie produkcji lub testów korzystały ze zbrodni aborcji.

Ludzie nie chcą ich brać, ale Wy za nasze pieniądze (i bez naszej zgody!) kupiliście miliony dawek szczepionek, a teraz zmuszacie Polaków, aby je przyjmowali. Ci, którzy się szczepią, najczęściej mówią, że robią to, bo potrzebują certyfikatu, prawie nikt nie mówi, że robi to dla własnego zdrowia.

Zakończcie ten gwałt na ludzkich sumieniach, szczególnie, że COVID można skutecznie leczyć, o ile to leczenie nie będzie blokowane (np. poprzez blokowanie dostępu do amantadyny).

Ta ustawa jest we wszystkich aspektach szkodliwa i powinna zostać odrzucona w całości.

Podczas zbliżających się wyborów będę o tym pamiętać, jak zachowaliście się w tej sprawie.

Z wyrazami szacunku,

Dołącz do dyskusji: Fundacja Życie i Rodzina zbiera podpisy przeciwko przymusowym szczepieniom na COVID-19

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam
Dobre podpisałem.
odpowiedź
User
xyz
A ja żądam końca terroryzowania nas przez antyszczepionkowców. Żądam uszanowania moich zagwarantowanych Konstytucją praw do zdrowia i życia, i zaprzestania ataków na te prawa i łamania tych praw przez antyszczepów.
odpowiedź
User
lucyfer
A ja żądam końca terroryzowania nas przez antyszczepionkowców. Żądam uszanowania moich zagwarantowanych Konstytucją praw do zdrowia i życia, i zaprzestania ataków na te prawa i łamania tych praw przez antyszczepów.

osobiście mnie nie interesuje czym xyz się strzyka, nie mniej zdecydowanie prosiłbym o oto, żeby każda osoba po przyjęciu eksperymentalnej terapii genowej jednak była jakoś widoczna, czy to przez jakąś opaskę czy tatuaż kodu QR na czole. strach trochę przebywać wśród takich osób, wiadomo bowiem, że podchodzą one do tematu zdrowia dość "swobodnie". wszelkie kwestie logiki pozostawiam z boku, z wyznawcami kultu najświętszej szprycy i płaskoziemcami ciężko się dyskutuje.
odpowiedź