SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gazeta Bezpłatna w OIsztynie

4Media płacą zaległe pensje

„Gazeta Bezpłatna” wydawana przez Polską Prasę Bezpłatną S.A., spółkę zależną od „4 MEDIA” S.A. zaczęła się ukazywać od piątku 2 sierpnia 2002r. w Olsztynie w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy. Oznacza to, że „GB” trafi do 12 miasta wojewódzkiego.

- Okres wakacji został poświęcony na przygotowanie zmian w „GB”. Od 2 sierpnia pojawi się w niej więcej tekstów politycznych i gospodarczych. Jest to zgodne z oczekiwaniami czytelników, wśród których przed wakacjami przeprowadzono badania - informuje wydawca.

Dotychczas „Gazeta Bezpłatna” ukazywała się w 11 miastach wojewódzkich, w: Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmiecie, Warszawie, Wrocławiu. Łączny nakład tego tytułu sięga ponad 300 tys. Egzemplarzy.

Do końca roku „Gazeta Bezpłatna” będzie ukazywać się we wszystkich miastach wojewódzkich.

Zarząd DWWS S.A , spółki zależnej od 4 MEDIA S.A., wydawcy dziennika Życie oraz Prawo i Gospodarka poinformował że 31.07.br. Spółka uregulowała zaległosci płacowe etatowych pracowników dziennika Życie za maj i czerwiec oraz wypłaciła na bieżąco wynagrodzenia za lipiec.

Dwa tygodnie temu, zostały uregulowane należnoci pracowników za kwiecień.

W następnych miesiącach pensje pracowników będą płacone w ustawowym terminie – zapewnił prezes DWWS S.A. Artur Luterek.

Sytuacja w redakcji Życia stabilizuje się. Wydawnictwo w najbliższych dniach ogłosi konkurs na Redaktora Naczelnego tytułu.

2002-08-02
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl