SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Gazeta Krakowska” z “Atlasem lasów Małopolski”

W sobotę 9 listopada br. „Gazeta Krakowska” (Polskapresse) rozpoczyna nową kolekcję - “Atlas lasów Małopolski”. Cztery razy w tygodniu dziennik publikować będzie kolejne mapy.

“Gazeta Krakowska” z “Atlasem lasów Małopolski”

Mapy w treści topograficznej zawierać będą m.in. dokładne oznakowania działów leśnych, szlaków i przejść turystycznych. Na mapach umieszczone będą granice parków narodowych, rezerwatów i obszarów chronionych oraz obiekty małej architektury takie jak kapliczki przydrożne, duże krzyże, mogiły i pomniki, muzea, zabytki techniki oraz inne miejsca o wartości historycznej.

9 listopada do „Gazety Krakowskiej” dołączone zostanie praktyczne opakowanie, w którym będzie można kompletować elementy kolekcji. Kolejne mapy dodawane będą do wydań dziennika w każdy wtorek, środę, czwartek i sobotę aż do 12 grudnia br. Atlas będzie się składał z 18 map w skali 1:50 000. Cena gazety z dodatkiem nie ulegnie zmianie.

Kolekcja promowana jest na łamach “Gazety Krakowskiej”, w lokalnych rozgłośniach radiowych, poprzez reklamę zewnętrzną (plakaty) oraz na łamach “Naszego Miasta”, a także na portalach Gazetakrakowska.pl i Naszemiasto.pl. Za kreacje i zakup mediów odpowiada dział marketingu Polskapresse Oddział Prasa Krakowska.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem “Gazety Krakowskiej” w sierpniu br. wyniosła 20 068 egz. (dowiedz się więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Gazeta Krakowska” z “Atlasem lasów Małopolski”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl