SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gazeta Prawna najchętniej czytana przez menedżerów

Wyniki najnowszych badań PRO wskazują, że Gazeta Prawna jest najczęściej czytanym przez menedżerów dziennikiem gospodarczym.

Już co trzeci menedżer w Polsce sięga po Gazetę Prawną. Według najnowszych wyników badań PRO, przeprowadzanych regularnie przez MillwardBrown SMG/KRC*, Gazetę Prawną czyta ponad 93 tysiące polskich menedżerów, co stanowi około 35% całej grupy - wynika z danych opracowanych przez "Gazetę Prawną".

Dla porównania inne dzienniki gospodarcze osiągają zdecydowanie gorsze wyniki, Puls biznesu notuje niespełna 14,5% a Parkiet 3,5% zainteresowanie w grupie menedżerów.

Na rynku dzienników ogólnotematycznych szczególną uwagę zwraca fakt stałego spadku zainteresowania Rzeczpospolitą, która zanotowała swój najsłabszy wynik na przestrzeni ostatnich 6 lat (52,34%) - podano w komunikacie "GP".

Badania PRO realizowane przez MillwardBrown SMG/KRC od 2000, określają poziom czytelnictwa prasy codziennej oraz periodyków w populacji menedżerów i wybranych podgrupach czytelniczych. Każdorazowo badania obejmują ponad 2000 osób zajmujących kierownicze stanowiska wyższego i średniego szczebla.
*wszystkie dane podano za: MillwardBrown SMG/KRC, badania PRO, fala kwiecień 2006 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gazeta Prawna najchętniej czytana przez menedżerów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl