SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Gazeta Wyborcza" na 33. urodziny: zniżka na subskrypcję Wyborcza.pl, e-booki w prezencie, wydanie nr 10 000

W tym roku "Gazeta Wyborcza" obchodzi 33. urodziny. Z okazji jubileuszu zespół dziennika przygotował nową ofertę dla subskrybentów Wyborcza.pl z 33-proc. zniżką oraz e-bookami w prezencie.

Article

8 maja 2022 r. minęły 33 lata od ukazania się pierwszego wydania "Gazety Wyborczej". Z kolei w poniedziałek, 16 maja ukazuje się 10 000. numer dziennika.

"Wydanie z 8 maja 1989 r. oraz z 8 maja 2022 r. dzielą lata świetlne. Kiedy startowaliśmy, wspierały nas zachodnie redakcje - np. „Le Monde” podarował nam maszynę drukarską, a dzisiaj to my, dzięki Fundacji Wyborczej, udzielamy pomocy dziennikarzom i redakcjom z wielu krajów. Pierwszy numer naszego dziennika wydrukowany na szaroburym papierze miał osiem stron, dzisiaj „Wyborcza” to nie tylko papier, ale przede wszystkim bogaty, cyfrowy świat serwisu Wyborcza.pl. Do tego sposobu czytania „Wyborczej” przekonało się już ponad 280 tysięcy osób, które zaprenumerowały dostęp do naszych treści w wersji cyfrowej. Dla tych, którzy chcieliby do nich dołączyć, przygotowaliśmy jubileuszową ofertę ze stałą zniżką." - powiedział Wojciech Bartkowiak, dyrektor wydawniczy „Gazety Wyborczej” i członek zarządu Agory.

Wyborcza.pl z 33 proc. rabatu na zawsze i e-book w prezencie

Z okazji 33. urodzin „Gazety Wyborczej” jej zespół przygotował rabat dla subskrybentów Wyborcza.pl - w wysokości 33 proc. na cały okres autoodnawialnej prenumeraty, niezależnie od wybranego pakietu. W ten sposób Wyborcza.pl gwarantuje użytkownikom utrzymanie promocyjnej ceny na stałe.

Dodatkowo, świętując 10 000 wydań „Wyborczej”, dziennik sprezentuje swoim nowym subskrybentom opcji Premium bestsellerowe e-booki. Od 13 do 31 maja br. e-książkę odbierze każdy zamawiający urodzinową prenumeratę cyfrową Wyborcza.pl w najwyższym pakiecie. Po zakupie subskrypcji klienci otrzymają specjalny kod uprawniający do bezpłatnego pobrania e-booka z księgarni internetowej Publio.pl - jednej z 15 bestsellerowych książek ze specjalnej biblioteki utworzonej na 33. urodziny „Wyborczej”. Wśród proponowanych tytułów są m.in.: „Żeby nie było śladów” Cezarego Łazarewicza, „Behawiorysta” Remigiusza Mroza, „Informacja zwrotna” Jakuba Żulczyka oraz „Mireczek” Aleksandry Zbroi.

Oprócz tego zespół Wyborcza.pl zaprosi czytelników, którzy dołączą do grona prenumeratorów cyfrowych w promocji urodzinowej, do zbierania kolekcji „Reporterzy Wyborczej polecają”. To 10-tomowa seria e-booków z najlepszymi reportażami. Pierwszy tom z kolekcji subskrybenci otrzymają zaraz po zakupie promocyjnej oferty prenumeraty, a następne w kolejnych miesiącach w czasie trwania subskrypcji.

Urodzinowa oferta subskrypcyjna „Wyborczej” jest promowana w internecie (sieć reklamowa Facebook, Google), telewizji (TVN, Polsat), prasie („Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Wysokie Obcasy”) i na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Działania zaplanował i przygotował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Dołącz do dyskusji: "Gazeta Wyborcza" na 33. urodziny: zniżka na subskrypcję Wyborcza.pl, e-booki w prezencie, wydanie nr 10 000

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Smerf Mądrala
Lata świetlne są miarą odległości, a nie czasu.
11 5
odpowiedź
User
Weuop
Znalezłem prenumeratę w paczę czipsów chce ktoś
9 5
odpowiedź
User
Budyń
No i proszę, jakoś się biznes nie zawalił bez Pana Niezbędnego
8 4
odpowiedź