SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Wyborcza” dodaje w czwartek kalendarz od Adama Wajraka

„Gazeta Wyborcza” (Agora) w czwartek 12 listopada dołącza do części nakładu kalendarz przyrodniczy na 2021 rok. Autorem zdjęć i opisów jest współpracujący z redakcją dziennikarz Adam Wajrak.

Article

Redakcja proponuje czytelnikom kalendarze Wajraka od kilku lat.  - Z wielką przyjemnością oddaję Wam kolejny przyrodniczy kalendarz. Chciałbym, aby cieszył Wasze oko w tych ciężkich dla wielu ludzi czasach i przypominał, że nasza przyroda też musi sobie radzić z wieloma wyzwaniami oraz zagrożeniami - pisze fotograf we wstępie do najnowszej edycji wydawnictwa.

„Gazeta Wyborcza" z kalendarzem dostępna będzie w punktach sprzedaży prasy w cenie 9,99 zł. Wydanie „Gazety Wyborczej" wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu, internecie oraz autopromocja. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu dziennika.

Według danych ZKDP średnie rozpowszechnianie płatne razem „Gazety Wyborczej” we wrześniu br. wyniosło 61 867 egz. (spadek r/r o 33.18 proc.).

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” dodaje w czwartek kalendarz od Adama Wajraka

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kaz
Co rok - kalendarze p.Wajraka to jak śnieg w styczniu dla "służb" - zaskoczenie dla marketingu i sprzedawców Gazety. Dzisiaj w Gliwicach odwiedziłem w godzinach 8.oo - 11.oo cztery kioski, w których kupuję GW, oraz gliwicki Empik. Wszyscy rozkładali ręce, a Empiczanka wyrażnie rozśmieszona moim pytaniem o Kalendarz, podała godzinę w której należało stanąć w kolejce, żeby mieć szansę.
Dalszych sukcesów w kolportażu Gazety życzę.
odpowiedź
User
Aga
U mnie to samo. Zaraz po godzinach dla seniorów odwiedziłam 12 punktów z prasą, w żadnym nie było już gazety z kalendarzem.
odpowiedź
User
3toma
Przecież czwartek to jest 11 listopada, dzień wolny
odpowiedź