SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Wyborcza” wręczy Bronisławowi Komorowskiemu tytuł Człowieka Roku. „Uroczystość kameralna”

Agora podtrzymuje decyzję o przyznaniu tytułu Człowieka Roku „Gazety Wyborczej” prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Uroczystość będzie miała charakter kameralny i wewnątrzredakcyjny - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

PAP / Jacek Turczyk Article

Przyznanie tytułu Człowieka Roku prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu redakcja „Gazety Wyborczej” ogłosiła przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. Nagroda ta przyznawana jest wybitnym postaciom świata polityki i kultury.

Uroczystość pierwotnie zaplanowano na piątek 15 maja br., a podczas ceremonii laudację na cześć laureata miał wygłosić przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Z racji toczącej się kampanii wyborczej wręczenie tytułu przesunięto w czasie - jak informował wicenaczelny „Gazety Wyborczej” Jarosław Kurski, zasugerował to sam Komorowski (więcej na ten temat). Prezydent miał odebrać nagrodę po drugiej turze wyborów. Tak się jednak nie stało.

Agora nadal chce przyznać tytuł Człowieka Roku Bronisławowi Komorowskiemu. Wydawca nie zdradza jednak terminu wręczenia nagrody.

- Uroczystość wręczenia tytułu Człowieka Roku „Gazety Wyborczej” będzie miała charakter kameralny i wewnątrzredakcyjny. Odbędzie się w terminie uzgodnionym z kancelarią Prezydenta RP - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

Z danych ZKDP wynika, że w kwietniu br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wyniosła 166 341 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” wręczy Bronisławowi Komorowskiemu tytuł Człowieka Roku. „Uroczystość kameralna”

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Analityk1
Przecież bronił wartości do końca. Dlaczego wobec tego uroczystość ma być kameralna?
85 19
odpowiedź
User
Aser
Człowiek roku!
Kpina z osobowości tego kraju.
Ale swojaki dają swojakom. Brawo gazeta
odpowiedź
User
ja
jaka gazeta taki człowiek roku
odpowiedź
User
olo
"Charakter kameralny i wewnątrzredakcyjny"?! Pokręciło Was?! A dawać to o 20:00 w sobotę na jedynce zamiast kabaretu! Oglądalność będzie biła rekordy, a ubaw będzie przedni! :-);-)
odpowiedź
User
jajajakberety
Ha ha ha!!! Ha ha ha!!! No ha ha ha!!!!!
94 12
odpowiedź