SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Gdy Clark Kent woli zostać w biurze" - Superman w kampanii Immofinanz (wideo)

W telewizji, internecie i na outdoorze ruszyła międzynarodowa kampania wizerunkowa firmy nieruchomościowej Immofinanz Group. Akcję, w której wykorzystano postać Supermana, przygotowały firmy M’Caps Advertising, abss interactive, Goldbach Interactive Austria i Seven Film- und Postproduction.

Na potrzeby kampanii, w której występuje postać Supermana, Immofinanz Group podjęła współpracę z firmą Warner Bros. Consumer Products Germany. Akcja  prowadzona jest pod hasłem "Gdy Clark Kent woli zostać w biurze", które ma podkreślać kompetencje spółki w zakresie oferowania powierzchni biurowej.

W ramach kampanii przygotowano trzy różne spoty reklamowe. Oprócz telewizji akcja obejmuje także internet oraz reklamę w formacie DOOH (zewnętrzna reklama cyfrowa). Reklamy online uruchomiono w ostatnich dniach w Polsce, Austrii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji i Rumunii, a kampania telewizyjna ruszyła w Polsce, Austrii i Czechach. Ponadto na budynkach biurowych Immofinanz na wspomnianych sześciu rynkach zostaną umieszczone wielkopowierzchniowe banery.

Na polskim rynku spoty telewizyjne będą emitowane w tzw. "prime time" na antenach Polsatu i TVN, a kampania internetowa będzie prowadzona na portalach gazeta.pl, onet.pl, rp.pl, wp.pl, interia.pl i pb.pl. Dodatkowo reklamy w formacie DOOH będą dostępne w czterech miejscach w Warszawie (tablice informacyjne metra, ekrany przy ul. Marszałkowskiej, Jana Pawła II, Alejach Jerozolimskich).

Akcję przygotowały agencje M’Caps Advertising, abss interactive i Goldbach Interactive Austria. Za produkcję spotu reklamowego odpowiada Seven Film- und Postproduction.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Gdy Clark Kent woli zostać w biurze" - Superman w kampanii Immofinanz (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl