SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Gentleman" nowej generacji

Innowacje w miesięczniku "Gentleman"

We wrześniu 2002 "Gentleman" ukaże się po raz pierwszy w nowej formule. Zdaniem wydawców magazynu, dzięki nowoczesnej szacie graficznej i zmianom wewnętrznym, pismo ma dać początek nowej generacji czasopism na rynku.

- "Gentleman" nowej generacji to magazyn aspirujący do światowego poziomu. Zmiany mają podkreślić jego filozofię - komentuje Jarosław Betlej, Prezes Agencji AHA. - Pismo zajmuje się wnętrzem znanych osobowości, uwalnianiem noszonej w sobie oryginalności i jako takie ma być jednoznacznie rozpoznawalne. Nowa szata graficzna musi to komunikować na pierwszy rzut oka - dodaje Jarosław Betlej.

Zmianie ulega nie tylko zewnętrzny wizerunek pisma, ale również zawartość merytoryczna. - Naszym celem zawsze było tworzenie pisma dla mężczyzn - mówi Piotr Bachurski, wydawca miesięcznika. -"Gentleman" od września skoncentruje się na tym, co oryginalne. Będzie burzyć konwencje i schematy.

Autorzy modyfikacji zapowiadają, że "Gentleman" na pierwszym planie będzie stawiał mężczyznę i jego indywidualizm. Będzie pokazywać ludzi nieprzeciętnych, ich zainteresowania, zamiłowania i pasje. Nie zabraknie w nim nowinek z życia towarzyskiego, mody, kultury i sztuki, zdrowia i sportu oraz motoryzacji.

- "Gentleman" był i ma być opiniotwórczy - podkreśla Piotr Bachurski. - Będziemy nie tylko ukazywać trendy i style życia. Będziemy starać się je kształtować. Chcemy stworzyć nowy oryginalny styl i fascynację czasopismem - dodaje Piotr Bachurski.

"Gentleman" ukazuje się od 6 lat i jest ekskluzywnym miesięcznikiem dla mężczyzn, należącym do Wydawnictwa Bachurski MediaCorp (wydającego m.in.: tygodnik "Gazeta Finansowa" i miesięcznik "Home&Market").
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Gentleman" nowej generacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl