SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gery zmienia szaty

Polski Portal Tematyczny Gery.pl rozpoczął przebudowę swoich najważniejszych serwisów. "Nowe szaty" otrzymały już serwisy Muzyka, Film a także Forum.gery.pl oraz Cafe.gery.pl.

Nowy design serwisów ma na celu poprawę czytelności i przejrzystości dla użytkowników. Znacznie ułatwia nawigację po systematycznie rosnących zasobach Gery.pl. Nowy układ został ustalony po przeprowadzeniu gruntownych analiz funkcjonalności a także ankiet wśród użytkowników portalu Gery.pl.

- Zmiany jakie obecnie wprowadzamy są odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez naszych użytkowników. Mamy z nimi doskonały kontakt, gdyż Gery.pl jest z założenia właśnie przez użytkowników współtworzony. Wprowadzony przez nas nowy design serwisów a także cafe.gery.pl oraz forum.gery.pl, jest zapowiedzią zmian w wizerunku całego portalu. - mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl.

Zmiany nie ograniczają się wyłącznie do elementów graficznych. Poważnej modernizacji została także poddana infrastruktura techniczna portalu. Rozbudowa została wymuszona dynamicznie rosnącymi zasobami Gery.pl oraz wzrastającym ruchem w portalu - w ostatnim okresie średni miesięczny przyrost odwiedzin oscyluje wokół 20 procent. Do obsługi zasobów portalu zastosowany został system wydajnych macierzy dyskowych, który pozwala na szybsze działanie i praktycznie eliminuje problemy z dostępem do ponad 70 serwisów tematycznych zintegrowanych w portalu Gery.pl.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gery zmienia szaty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl