SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Getin Bank w kampanii wykorzystuje Allegro Trading Desk

Publicis Groupe wykorzystuje Allegro Trading Desk w kampaniach realizowanych dla swoich klientów. Jedną z pierwszych firm, która wykorzystała tę formę reklamy do promowania swoich produktów jest Getin Bank.

Article

Kampania Getin Bank, prowadzona w oparciu o dane własne Allegro, budowane na podstawie profili zakupowych rzeczywistych, zalogowanych na platformie użytkowników, dotyczy kredytu gotówkowego. Działania na rzecz banku oparte na Allegro Trading Desk prowadzone są przez należące do Publicis Groupe Spark Foundry i Performics.

- Jako pierwsi w Polsce, weszliśmy z Allegro w formułę współpracy, w której zakup oparty został o DSP (Demand Side Platform) udostępnione przez Allegro i segmenty 1st party platformy. Kluczowa jest również jakość danych Allegro. Do użytkownika zalogowanego w serwisie można bezbłędnie przypisać jego działania i intencje, niezależnie od urządzenia z jakiego korzysta. Pozwala to na precyzyjne określenie kim są użytkownicy oraz co kupują – mówi Rafał Muciński, precision director Publicis Groupe, odpowiedzialny za działania programmatic na rzecz klientów Publicis Groupe i dodaje: – Formuła kampanii z wykorzystaniem Allegro Trading Desk cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów. To skuteczne i przede wszystkim mierzalne rozwiązanie, wpływające wprost proporcjonalnie na liczbę zawartych transakcji.

Jak wskazują wyniki zrealizowanego przez Atena Research&Consulting badania “Jak Polacy szukają i kupują produkty w Internecie? Ścieżki zakupowe on-line w Polsce 2021”, platformy handlowe podtrzymują swoją liderską pozycję i właśnie od nich polscy internuci rozpoczynają ścieżkę zakupową, ponad 32 proc. rozpoczyna poszukiwanie produktu właśnie na Allegro, aż 90 proc.osób, które rozpoczęło wyszukiwanie produktu na Allegro, na tej też platformie finalnie dokonało zakupu.

Dołącz do dyskusji: Getin Bank w kampanii wykorzystuje Allegro Trading Desk

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja
To czar jeszcze na wolności jego miejsce to dożywocie w celi 2x2
odpowiedź
User
Hmm?
Ktoś mi wyjaśni co w tym wartego wzmianki? Że agencja robi klientowi kampanię za pośrednictwem DSP z użyciem danych wydawcy?
odpowiedź
User
Piotr
Mutek, wstawaj! Wiesz co sie stało ;)
odpowiedź