SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe odcinki „Głębi ostrości” od 15 września w TVP Info. Bez emisji w TVP1

Od 15 września w niedziele o godz. 19.00 TVP Info będzie emitować premierowe odcinki reporterskiego cyklu „Głębia ostrości” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Magazyn względem poprzedniej edycji nie będzie pokazywany na antenie Jedynki, która w byłym paśmie tego projektu nadaje powtórki „Zniewolonej”.

Maria Stepan w zwiastunie programu „Głębia ostrości” Article

Cykl Marii Stepan „Głębia ostrości” przedstawia reporterskie materiały zarówno z Polski jak i z zagranicy, przygotowane przez dziennikarzy TVP Info. Reporterski magazyn w poprzednim sezonie premierowo nadawany był na antenie Jedynki we wtorki o godz. 21.00. Z kolei w niedziele o 19.00 audycja była powtarzana w TVP Info.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Telewizja Polska jest zadowolona z formuły cyklu i będzie ko kontynuować - nowe odcinki „Głębi ostrości” widzowie będą mogli oglądać w TVP Info w niedziele o godz. 19.00, począwszy od 15 września.

Magazyn względem poprzedniej edycji jednak nie będzie pokazywany na antenie telewizyjnej Jedynki. Stacja ta w byłym paśmie „Głębi ostrości” od początku września nadaje powtórki ukraińskiego serialu „Zniewolona”.

Średnia oglądalność premierowych odcinków „Głębi ostrości” na antenie TVP1 w okresie od 15 stycznia do 28 maja 2019 roku wyniosła 363 tys. widzów. Przełożyło się to na 2,33 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,57 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 1,87 proc. w grupie 16-59.

Emisje cyklu w TVP Info w niedziele o godz. 19.00 (w okresie od 20 stycznia do 19 maja) oglądało średnio 239 tys. osób (odpowiednio 1,57 proc., 0,38 proc. oraz 0,70 proc. udziału).

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 9,73 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe odcinki „Głębi ostrości” od 15 września w TVP Info. Bez emisji w TVP1

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl