SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Go Europe Plus - tańszy roaming od Orange

Orange Polska wprowadził do oferty nową usługę Go Europe Plus, która pozwala obniżyć koszty korzystania z roamingu na terenie krajów Unii Europejskiej (Strefa 1).

Article

W ramach Go Europe Plus klienci Orange otrzymują co miesiąc 15 minut na rozmowy wychodzące oraz 15 MB na transmisję danych w roamingu. Miesięczny koszt korzystania z usługi to 9,90 zł z VAT.

Po zużyciu 80 proc. oraz 100 proc. środków na transmisję danych klienci otrzymują SMS z informacją o stanie pakietu. Po wykorzystaniu danych i minut otrzymanych w usłudze, kolejne połączenia są realizowane zgodnie z cennikiem usług, z których korzysta klient. W dowolnej chwili usługę można deaktywować.

Aby skorzystać z Go Europe Plus, należy wysłać SMS o treści AKTYWUJ pod bezpłatny numer 80125. Usługę można aktywować tylko raz w czasie jednego okresu rozliczeniowego, a w kolejnych okresach pakiet odnawia się automatycznie.

Usługa Go Europe Plus jest dostępna dla klientów indywidualnych Orange korzystających z oferty abonamentowej w planach taryfowych Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Delfin II w Orange, Pelikan II w Orange, Pantera II w Orange, Delfin w Orange, Pelikan w Orange, Pantera w Orange, Rozmowy bez limitu oraz Orange Free Net.

Do 1 Strefy Eurotaryfy zalicza się 27 krajów UE, kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz terytoria zależne. Są to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Islandia, Liechtenstein, Norwegia, Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Go Europe Plus - tańszy roaming od Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl