SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gogglebox 17” jesienią w TTV, startują castingi

W jesiennej ramówce TTV pokaże siedemnasty sezon reality-show „Gogglebox. Przed telewizorem” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Właśnie wystartowały poszukiwania uczestników do nowych odcinków projektu.

Article

Widzowie „Gogglebox. Przed telewizorem” śledzą reakcje bohaterów programu podczas oglądania przez nich wybranych audycji telewizyjnych. W reality-show pojawiają się małżeństwa, rodzice z dziećmi, przyjaciele czy ludzie żyjącym w nieformalnych związkach. Każdy odcinek poświęcony jest telewizyjnym programom z poprzedniego tygodnia.

Dotychczas stacja TTV pokazała szesnaście edycji programu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, TTV w jesiennej ramówce 2022 roku planuje wyemitować siedemnasty sezon reality-show.

Wystartował casting

W tym tygodniu wystartowały poszukiwania uczestników do nowych odcinków projektu. W programie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz rodziny z dziećmi. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie na stronie wellwell.tv.

463 tys. widzów szesnastego sezonu

Szesnasty sezon reality-show „Gogglebox. Przed telewizorem” na antenie TTV oglądać można było w poniedziałki o godz. 22.00, w okresie od 28 lutego do 6 czerwca br. Średnia widownia premierowych odcinków programu wyniosła 463 tys. osób, co przełożyło się na 4,79 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 8,21 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 2,08 proc., a w grupie 16-49 było to 3,01 proc. Tym samym program miał ponad dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

Dołącz do dyskusji: „Gogglebox 17” jesienią w TTV, startują castingi

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bredzisław 1
Ta stacja nie jest zła, a wręcz przeciwnie do wektora pikującego, unosi się jak marzenie ludzi z blokowisk, które daje ułudne poczucie bycia gwiazdą, na niebie przesłoniętym smogiem miasta i z resztą tematyka tego kanału jest jedna, dzielnia rządzi, a reszta to wiocha i pis.
0 4
odpowiedź
User
Lok
Czy zakłady karne i salony fryzjerskie oraz studia paznokci dadzą swoim „gwiazdom” wolne czy z ZK biorą bez castingu?
0 0
odpowiedź
User
martin
zahacam do zanja ham wskih starysz luźui do zadja jblwek
0 0
odpowiedź