SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WawaInfo.pl zmienia się w Goniec.pl - Warszawa

Serwis Wawainfo.pl łączy się z serwisem Goniec.pl i przyjmie nazwę Goniec.pl - Warszawa. Wydająca obie witryny spółka Iberion podkreśla, że to efekt jej długoterminowej strategii.

Article

Redakcje Wawainfo.pl i Goniec.pl zostaną połączone, a na stronie Goniec.pl w przyszłości mają pojawić się sekcje z innych regionów kraju - będą tam publikowane treści z Polski, Warszawy oraz wiadomości ze sportu i rozrywki.

Brand Goniec.pl ma równolegle rozwijać kanały wideo w mediach społecznościowych na platformach TikTok, Facebook i YouTube.

„Iberion od dawna jest liderem, jeśli chodzi o zasięgi na Facebooku. Połączenie naszych projektów sprawi, że w najbliższym czasie nasza przewaga nad konkurencją w tym zakresie znacznie się powiększy” - mówi Maksymilian Tomanek, COO i współwłaściciel Iberion.

„Naszym celem jest stworzenie jakościowego portalu docierającego do każdego zakątka Polski. Goniec.pl ma być nie tylko obiektywny, ale przede wszystkim ma przekazywać najważniejsze wiadomości do lokalnych społeczności” - dodaje Mateusz Dolak, który będzie odpowiadał za rozwój projektu.

Redaktorem odpowiedzialnym za dział Warszawa będzie Jakub Bujnik, który do tej pory tworzył treści dla Wawa Info.

Iberion rozwija serwis Goniec.pl od wiosny br., kiedy zamknął działający od sześciu lat Pikio.pl.

W ub.r. spółka Iberion osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 65,5 proc. do 18,21 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 3,03 do 1,86 mln zł. Udziałowcy zdecydowali się przeznaczyć zysk na kapitał rezerwowy.

Dołącz do dyskusji: WawaInfo.pl zmienia się w Goniec.pl - Warszawa

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jurij
Kolejne bezsensowne zmiany. Wawa Info powinna być oddzielnym bytem. Mateusz tochyba jedyny naczelny któremu się tam chce.
5 0
odpowiedź
User
Kama
Wawainfo - w czasach jak tam pracowałam jedyny portal gdzie nie wystarczyło przepisywać tego co napisali inni.
3 1
odpowiedź
User
Polish corpo
"Efekt strategii" opracowany przez departament znajdujacy sie w suszarni koło garażu.
4 0
odpowiedź