SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Google Partners - nowy program Google dla agencji w Polsce

Google uruchamia w Polsce nowy program dla agencji i specjalistów zajmujących się reklamą w internecie - Google Partners.

Google Partners - nowy program Google dla agencji w Polsce

Polska jest drugim krajem na świecie, po Kanadzie, w którym rusza nowy program. Google Partners zastępuje wszystkie dotychczasowe programy agencyjne, m.in. Google dla Agencji, łącząc jego możliwości z nowymi funkcjonalnościami. Za pośrednictwem jednej platformy uczestnicy programu będą mogli korzystać ze wsparcia Google, a reklamodawcy z dostępu do ekspertów.

Agencje mogą rejestrować się w Google Partners za pośrednictwem strony internetowej google.com/partners. Każdy uczestnik programu zyska dostęp do funkcji i narzędzi, które mają wspierać jego rozwój, a także ułatwiać nawiązanie współpracy z potencjalnymi klientami lub innymi partnerami.

Poza możliwością bezpłatnego udziału w szkoleniach produktowych, certyfikacyjnych i sprzedażowych w ramach Akademii Google dla Agencji i przystąpienia do bezpłatnych egzaminów certyfikacyjnych, uczestnicy programu będą mogli korzystać z ofert promocyjnych dla swoich nowych i potencjalnych klientów. Dodatkowo dostęp do platformy pozwoli agencjom na uzyskiwanie bieżących informacji z branży, studiów przypadków czy nowych zasobów marketingowych.

Od 1 października br. za pomocą narzędzia Wyszukiwarki Partnerów Google potencjalni reklamodawcy będą mogli wyszukać Partnera Google, a następnie nawiązać z nim współpracę. Do końca września wyszukiwarka będzie pokazywać agencje certyfikowane według dotychczasowych zasad, natomiast od 1 października będą tam widoczni tylko Partnerzy Google.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Google Partners - nowy program Google dla agencji w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl