SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

GPD Agency z kampanią dla Hospicjum Palium

Ruszyła kampania Hospicjum Palium, której celem jest zbiórka środków z tytułu 1,5% należnego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. W ramach działań pro bono przygotowały ją agencja GPD wraz z domem produkcyjnym GPD Film Studio.

W ramach działań pro bono Agencja GPD wraz z domem produkcyjnym GPD Film Studio przygotowały dla Hospicjum Palium spot TV, spoty radiowe, KV, materiały do nośników OOH oraz kampanii internetowej.

Kampania jest emitowana dzięki zaangażowaniu partnerów: MPK, WTK, RMF FM oraz drukarni Simplicity odpowiadającej za wydruk nośników.

- Na potrzeby kampanii nie musieliśmy szukać idei kreatywnej – postanowiliśmy pokazać Hospicjum takim, jakim ono jest na co dzień. Pokazać dom na czas choroby, który w tym miejscu tworzą pracownicy i wolontariusze. Dlatego w filmie nie ma scenografii, aktorów – są prawdziwi ludzie, miejsca i emocje. Są też prawdziwe historie: o codziennym życiu i małych radościach, o wymarzonym psie, który zamieszkał z pacjentką, o malowanych motylach – symbolu Hospicjum Palium. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas pracownicy Hospicjum mogliśmy poznać ich lepiej i pokazać to miejsce z całą dobrocią, spokojem i empatią, jakie w nim można poczuć. Mamy nadzieje, że odbiorcy kampanii dostrzegą wyjątkowość poznańskiego Hospicjum Palium i pomogą tworzyć ten wyjątkowy dom na czas choroby – komentuje dyrektorka kreatywna kampanii.

 

 

Dołącz do dyskusji: GPD Agency z kampanią dla Hospicjum Palium

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl