SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Graj o staż z Nokia

Firma Nokia Poland została jednym z fundatorów praktyk dla studentów i absolwentów, w ramach XI edycji konkursu 'Grasz o staż'.

Konkurs rozpoczął się 1 stycznia 2006 r. Nokia przygotowała praktyki dla pięciu młodych osób. Dwóch studentów lub absolwentów będzie mogło zdobyć doświadczenie w dziale Consulting &Integration (Konsulting i Integracja), dwóch w Center of Excellence (Centrum Doskonałości), a jedna osoba zmierzy się z zadaniami czekającymi ją w Value Added Services (Dziale Usług o Wartości Dodanej).

„Mamy nadzieję, że staż w firmie Nokia wzbogaci doświadczenia młodych, zdolnych ludzi i będzie ich pierwszym krokiem na sam szczyt kariery zawodowej. Z drugiej strony Nokia z pewnością skorzysta z ich energii, kreatywności i świeżych, niestandardowych pomysłów” – mówi Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu Nokia Poland.

Zadania dla uczestników konkursu zostaną opublikowane 6 lutego 2006 r. Każdy z nich będzie musiał rozwiązać co najmniej jedno, a maksymalnie trzy zadania spośród kilkudziesięciu, zaproponowanych przez organizatorów: PricewaterhouseCoopers oraz Agorę S.A, dziedzin. Wybór dziedziny zadania będzie równoznaczny z profilem wybieranej przez uczestnika praktyki. Zgłoszenia konkursowe składające się z rozwiązania zadania lub zadań konkursowych, życiorysu i wypełnionej ankiety, będą przyjmowane do 4 kwietnia 2006 r. Na tym etapie uczestników oceni i zakwalifikuje do dalszych zmagań Komisja Konkursowa, złożona z osób wyznaczonych przez PricewaterhouseCoopers.

Drugi etap konkursu, w postaci rozmów kwalifikacyjnych lub innej formy selekcji, wyłoni szczęśliwych zwycięzców. Poznamy ich na Gali Finałowej, która odbędzie się 23 czerwca 2006 r. Każdy laureat konkursu będzie miał możliwość odbycia minimum miesięcznego, płatnego stażu, u jednego z fundatorów praktyk. Fundatorzy zapewniają wynagrodzenie za trwającą miesiąc (22 dni robocze) praktykę, w wysokości minimum 1800 złotych brutto.

Uczestnikiem konkursu„Grasz o staż” może być osoba, która w dniu 1 stycznia 2006 r. miała nie więcej niż 30 lat i jest absolwentem lub studentem trzeciego, czwartego, bądź piątego roku studiów magisterskich, licencjackich lub inżynierskich, dziennych, zaocznych lub wieczorowych. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w siedzibach organizatorów i na stronie www.grasz.pl.

W ubiegłorocznej edycji konkursu wzięło udział w sumie 1800 uczestników. Ponad setka firm, jednostek administracji publicznej i organizacji pozarządowych zorganizowała zwycięzcom 210 miejsc praktyk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Graj o staż z Nokia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl