SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gratka dla reklamodawców

Wyjątkowa promocja reklamy w serwisie nauka.pl

Serwis edukacyjny www.nauka.pl codziennie wysyła e-mailem darmowe lekcje do kilkudziesięciu tysięcy osób. W styczniu tego roku łączna liczba wysłanych jednorazowo lekcji przekroczyła już 100 tysięcy. To dobry powód do promocyjnej oferty...

"Z okazji przekroczenia okrągłej liczby 100 tysięcy wysyłanych lekcji, mamy dla wszystkich reklamodawców bardzo ciekawą propozycję - mailing reklamowy w jednym dniu we wszystkich naszych lekcjach za jedyne 200 zł" - deklaruje Jerzy Michalski, Dyrektor Zarządzający serwisu. "Nasza oferta jest jednak ograniczona - może z niej skorzystać tylko pierwszych 20 reklamodawców. Kto pierwszy, ten lepszy".

Reklamy mogą pojawiać się bezpośrednio w lekcjach lub w plikach dołączonych do ćwiczeń. Przesyłane wraz z lekcjami mailingi reklamowe nie są traktowane przed odbiorców jako spam, ale jako akceptowany przez nich sposób sfinansowania ich darmowej nauki. Pozytywne nastawienie do lekcji językowych przenosi się także na ofertę reklamową i jeśli tylko potrafi ona naprawdę zainteresować kursanta, to link hipertekstowy pozwala mu przenieść się od razu na witrynę firmy. Biorąc pod uwagę, że liczba unikalnych subskrybentów lekcji przekroczyła 64 tysiące, koszt dotarcia do jednego odbiorcy z reklamą, wynosi poniżej... 1/3 grosza!

Z lekcji serwisu www.nauka.pl korzystają przede wszystkim uczniowie, studenci oraz ludzie w wieku do 35 lat. "Nasi kursanci to osoby aktywne, pragnące kształcić się, zdobywać nowe umiejętności. Chcą odnieść w życiu sukces, a my możemy to ułatwić, pomagając im rozwijać swoje umiejętności językowe". Tak charakteryzuje swoich "uczniów" Jakub Kucharski, Redaktor Naczelny serwisu. Bez wątpienia, komunikatywność i otwartość na nowości, to cechy wyróżniające tę grupę. Wiadomości o darmowych lekcjach rozchodzą się wśród internautów błyskawicznie, zaś serwis rejestruje codziennie kilkadziesiąt nowych zgłoszeń.

Nauka.pl wysyła codziennie ponad 43 tys. lekcji angielskiego i 22 tys. lekcji niemieckiego. Dodatkowo oferowany jest kurs Business English, z którego korzysta już ponad 19 tys. osób. Dla początkujących przygotowano lekcje cotygodniowe, które dodatkowo zawierają objaśnienia dotyczące wymowy oraz reguły gramatyczne. Angielskiego lub francuskiego od podstaw uczy się już niemal 25 tys. osób.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gratka dla reklamodawców

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl