SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grayling przejmuje berlińską firmę doradczą Advice Partners

Agencja Grayling, należąca do grupy Accordience, rozbudowuje swoją obecność w Niemczech, przejmując berlińską firmę doradczą Advice Partners, specjalizującą się w public affairs i komunikacji kryzysowej.

Article

Grayling, przejmując Advice Partners, wzmacnia pozycję na rynku niemieckim, gdzie ma już biura we Frankfurcie i w Monachium.

- Jako kraj będący jednym z liderów politycznych i gospodarczych w Europie, Niemcy są kluczowym rynkiem zarówno dla Grayling, jak i naszych klientów. Advice Partners to firma, która od dawna cieszy się doskonałą reputacją w wielu branżach i jest gotowa wspierać firmy w okresie głębokich przemian - powiedziała Sarah Scholefield, prezes Grayling.

Advice Partners w strukturze Grayling

Advice Partners będzie kontynuować działalność pod swoją obecną marką. Zespół zarządzający w składzie Nicole Heyder i Boris Barth dołączy do zarządu Grayling Germany i będzie podlegał Geraldine Schroeder, dyrektor generalnej Grayling w Niemczech.

- Przejęcie przez Grayling prestiżowej firmy doradczej, jaką jest Advice Partners, w sąsiednim kraju i jednym z kluczowych rynków w Europie umożliwia nam oferowanie bardziej zintegrowanego podejścia do współpracy z naszymi klientami w Europie. Cieszymy się tym bardziej, że wzmocniony został w ten sposób jeden z kluczowych filarów naszych kompetencji, jakim jest obszar Public Affairs - dodaje Klara Banaszewska, dyrektor generalna Grayling Poland.

Dołącz do dyskusji: Grayling przejmuje berlińską firmę doradczą Advice Partners

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl