SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Greenfields klientem Komunikacji+ PR

Komunikacja+ PR rozszerza swoje portfolio klientów z branży real estate. Agencja rozpoczęła współpracę z Greenfields, doradcą na rynku nieruchomości, obsługującym proces kupna i sprzedaży gruntów pod przyszłe inwestycje.

Article

W ramach współpracy Komunikacja+ PR jest odpowiedzialna za obsługę kanałów marki w mediach społecznościowych. Działania w tym zakresie obejmować będą wykonanie audytu dotychczasowych działań, opracowanie strategii, bieżące tworzenie treści i moderację profili firmy na Facebooku i LinkedIn.

Do zadań agencji należy także doradztwo komunikacyjne, prowadzenie biura prasowego i działania media relations.

Komunikacja+ PR poszerza grono klientów

Z ramienia agencji za obsługę klienta odpowiada zespół specjalizujący się w komunikacji w sektorze nieruchomości, reprezentowany przez Mateusza Zalewskiego, head of real estate practice, K+PR i Rafała Buławę, senior advisor, K+PR. Działania w obszarze mediów społecznościowych realizują Sabina Stasiak, social media consultant, Aneta Filipiak, Project Manager i Joanna Smoleńska, head of social media, K+PR.

Klient został pozyskany w drodze rekomendacji, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

Greenfields działa na rynku nieruchomości od 2005 roku, świadcząc usługi doradztwa i opieki nad transakcją zakupu i sprzedaży terenów inwestycyjnych. Specjalnością firmy jest pozyskiwanie gruntów i kompleksowa koordynacja procesu inwestycyjnego.

Dołącz do dyskusji: Greenfields klientem Komunikacji+ PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl