SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gremi Media szykuje się do sprzedaży nowych akcji na giełdzie NewConnect

Akcjonariusze firmy Gremi Media (jej właścicielem jest KCI) podjęli uchwałę o ubieganiu się o wprowadzenie jej nowych akcji do obrotu na rynku NewConnect. To kolejny etap przygotowań do debiutu giełdowego spółki.

Grzegorz Hajdarowicz, prezes KCI Article

Uchwała w sprawie dematerializacji i ubiegania się o wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect akcji serii B firmy Gremi Media została podjęta w piątek przez nadzwyczajne walne zgromadzenie jej akcjonariuszy. Pod koniec stycznia firma przekształciła się już ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Debiut Gremi Media na giełdzie NewConnet jest planowany na drugi kwartał br. Zgodnie z przepisami KCI będzie musiała sprzedać akcjonariuszom przynajmniej 15 proc. ze 100 proc. obecnie posiadanych udziałów firmy. Prezesem zarówno Gremi Media, jak i KCI jest Grzegorz Hajdarowicz.

Gremi Media, jesienią ub.r. wchłonęła spółki Uważam Rze i Gremi Business Communication. W efekcie należą do niej m.in. „Rzeczpospolita” i „Gazeta Giełdy Parkiet”, firma e-Kiosk zajmująca się dystrybucją prasy cyfrowej, agencja public relations ComPress oraz firma MM Conferences organizująca warsztaty i konferencje.

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. grupa kapitałowa KCI w segmencie mediowym zanotowała 81,17 mln zł wpływów z działalności kontynuowanej i 1,91 mln zł straty netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gremi Media szykuje się do sprzedaży nowych akcji na giełdzie NewConnect

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pavv
I kto tego trupa kupi... chociaż znając inwestorów giełdowych to paru głupków się znajdzie.
14 10
odpowiedź
User
Tobi
to juz niczego nie zmieni
11 9
odpowiedź
User
troglodyci
wdzięczni troglodyci z wałowni zafundują im zimny prysznic
9 9
odpowiedź
User
Ja
Czy to prawda że wszystkie znaki handlowe tj Rzeczpospolita Parkiet itp są załatwione w ING.??
8 8
odpowiedź