SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Group One oferuje dodatkowe benefity za staż pracy

Spółki z holdingu marketingowego Group One - Grow Now, Mediaplus, Labcon, Salestube oraz Value Media - wprowadzają dodatkowe benefity dla pracowników z minimum 5-letnim stażem. Będą to dodatkowe 2 tygodnie płatnego urlopu oraz polisa na życie w wysokości do 2,5 miliona złotych.

Spółki mediowe Group One, do których w 2021 dołączyło blisko 200 nowych osób, kontynuują inwestycje w priorytetowy obszar "Collegues". Do listy benefitów dla wszystkich zatrudnionych takich jak krótsza praca w piątki, praca hybrydowa czy zajęcia z angielskiego, grupa dodaje wyjątkowy segment.

Jak poinformowała firma, "w ramach podziękowań, pracownicy z ponad 5-letnim stażem otrzymają dodatkowe 2 tygodnie płatnego urlopu oraz polisę na życie w wysokości nawet 2,5 miliona złotych".

Benefity z "różnych obszarów życia"

- Tworzenie najlepszego miejsca do pracy to nie tylko atrakcyjna oferta dla nowych pracowników, dzięki której w tym roku powitaliśmy w zespołach prawie 200 osób. To też dbanie o tych, którzy od lat budują sukces naszej firmy. Osoby, które pracują u nas dłużej niż 5 lat, mają ogromny wpływ na to, gdzie dziś jesteśmy jako organizacja. Dzięki nim możemy tworzyć śmiałe plany na przyszłość. Chcieliśmy im podziękować dając coś więcej niż przysłowiowe pamiątkowe pióro. Dwa benefity, które wybraliśmy, odnoszą się do dwóch różnych obszarów życia. Z jednej strony chcemy zadbać nich o tu i teraz. Uważamy, że po 5 latach należy im się porządny urlop, dlatego biorąc 2 tygodnie wolnego, otrzymują drugie 2 dodatkowo. Myślimy też o przyszłości – chcemy, żeby nasi kluczowi pracownicy czuli się bezpiecznie. Dlatego oferujemy im ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i śmierci, które gwarantuje wsparcie finansowe ich bliskim w wysokości nawet do 2,5 mln zł - komentuje Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media.

W ub.r. holding marketingowy Group One przy minimalnym zwiększeniu się przychodów osiągnął wzrost zysku netto z 5,82 do 6,2 mln zł. Z jego spółek zależnych najwyższe zyski netto miały Sales Tube, Value Media i Gong, natomiast stratę zanotował Labcon.

Do Group One należą udziały 12 spółek marketingowych, m.in. 100 proc. kapitału agencji reklamowych Change/Serviceplan i Sales Tube, 95 proc. domu mediowego Value Media, 97 proc. agencji Media Republic, 71 proc. agencji Labcon, 66,6 proc. agencji Mediaplus Warsaw i 51 proc. agencji Gong. Z kolei Value Media ma 51 proc. udziałów uruchomionej jesienią 2017 roku agencji RL Media. W ub.r. Group One zwiększyła zaangażowanie kapitałowe w Media Republic (z 44,6 do 97 proc., zapłaciła 100 tys. zł), Juicy Unlimited (z 50 do 100 proc. za 2,5 tys. zł) i Mediaplus Warsaw (z 55,5 do 66,6 proc. za 61,1 tys. zł).

Dołącz do dyskusji: Group One oferuje dodatkowe benefity za staż pracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl