SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Group One otwiera biuro w Krakowie

Grupa komunikacyjna Group One otwiera biuro stacjonarne w Krakowie. Pracują tam eksperci z należącej do niej spółki SalesTube. Trwa rekrutacja na kolejne stanowiska.

Aktualnie w biurze firmy Krakowie są zatrudnieni doświadczeni specjaliści zakresu SEM oraz Intelligence Division z SalesTube. Do końca roku zespół z powiększy się o kolejne osoby.

Jak podaje Group One, rozwój SalesTube w Małopolsce jest odpowiedzią na potrzeby zrekrutowanych pracowników oraz potencjał krakowskiego rynku. To jeden z czołowych ośrodków akademickich w kraju oraz centrum biznesowe południowej Polski.

- Po roku pandemii okazało się, że priorytetem dla naszych nowych pracowników nie jest tryb zdalny, ale właśnie możliwość pracy z biura, tyle że bez konieczności relokacji do Warszawy. Nie chcieliśmy rezygnować ze świetnych specjalistów, których znaleźliśmy w Krakowie, dlatego stworzyliśmy im takie warunki do pracy, jakich potrzebowali - mówi Magdalena Pobikrowska, head of Biddable Media w SalesTube.

W całym Group One, od marca 2020 funkcjonuje hybrydowy model pracy, co oznacza, że firma jest otwarta na rekrutację talentów z całej Polski, a nawet świata. Grupa w niedalekiej przyszłości rozważa też inne lokalizacje poza Warszawą, Krakowem, Gdańskiem i Wrocławiem na ekspansję spółek w kontekście biur stacjonarnych.

Dołącz do dyskusji: Group One otwiera biuro w Krakowie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
2137
J*bać Krakuf
0 0
odpowiedź