SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa ADV: 500 000 użytkowników platformy poznajomosci.pl

Platforma poznajomosci.pl, która oferuje zwroty gotówki za zakupy w sklepach i bankach biorących udział w programie, ma obecnie 80 tys. użytkowników, poinformował wiceprezes Grupy ADV Konrad Pankiewicz.

Grupa ADV: 500 000 użytkowników platformy poznajomosci.pl

Operatorem platformy jest należąca do ADV spółka Iweii.com, zarejestrowana w Irlandii. W najbliższym czasie spółka rozpocznie kampanię marketingową promującą platformę.

"Platforma została uruchomiona we wrześniu zeszłego roku i dziś ma ok. 80 tys. użytkowników. Do tego poziomu doszła bez żadnego marketingu, informacje o niej były przekazywane 'wirusowo'. Ten wynik jest znacznie lepszy od zakładanego planu" - powiedział Pankiewicz.

Wiceprezes Grupy ADV dodał, że w ciągu najbliższych tygodni rozpocznie się w internecie akcja promująca platformę.

„Obecny cel to pół miliona użytkowników" - podkreślił Pankiewicz. Dodał, że jeśli projekt - współfinansowany przez PARP - odniesie sukces, to spółka będzie chciała jak najszybciej wprowadzić go na rynki zagraniczne.

Użytkownicy poznajomosci.pl otrzymują w gotówce (przelewem na konto bankowe) część kosztów zakupów w sklepach zintegrowanych w systemie. Iweii.com przeznacza na ten zwrot część swojej prowizji od sklepu. Co więcej, użytkownicy dostają też pieniądze za zakupy wykonane przez znajomych, których zaprosili do uczestnictwa w programie.

Skonsolidowanie przychody Grupy ADV po czterech kwartałach 2010 wyniosły 53,36 mln zł, czyli o 77% więcej niż w roku 2009. Zysk netto osiągnął poziom 2,53 mln zł i wzrósł o 613%.

W kwietniu Grupa ADV zadebiutuje na rynku podstawowym GPW. Spółka przeniesie się z NewConnect, bez przeprowadzenia emisji nowych akcji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa ADV: 500 000 użytkowników platformy poznajomosci.pl

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
poznajomosci.pl
Własnie ruszyliśmy w nowym wydaniu! Zapraszamy do rejestracji i robienia zakupów przez poznajomosci.pl, dzięki temu będziesz mógł otrzymać zwrot za zakupy w internecie. Nasza oferta obejmuje ponad 700 sklepów z różnych kategorii! I to nie wszystko, jeżeli zaprosisz swoich znajomych do rejestracji, otrzymasz nawet 10% kwoty od cashbacku osób które poleciłeś. Odwiedź nas i rozpocznij zakupy!
odpowiedź