SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Azoty kampanią wspiera loterię konsumencką (wideo)

Grupa Azoty, producent nawozów rozpoczęła trzecią edycję loterii konsumenckiej, w której klienci mogą wygrać nagrody pieniężne oraz ciągnik New Holland T4.75S. Projekt na jej zlecenie organizuje agencja Eskadra.

Article

Grupa Azoty startuje z trzecią edycją kampanii „Dbamy o polską ziemię”, której główną częścią jest loteria. Premiuje w niej zakupy. Co tydzień losowane są nagrody pieniężne, a nagrodą główną jest ciągnik New Holland T4.75S.

Realizacja projektu została powierzona agencji Eskadra odpowiedzialnej za dwie poprzednie edycje loterii. Agencja zajmuje się kompleksową organizacją i przeprowadzeniem loterii, począwszy od opracowania regulaminu i uzyskania pozwolenia, przez losowania i kontakt z laureatami, aż do wydania nagród. Zajęła się także przygotowaniem spotu promującego loterię oraz materiałów reklamowych.

Działania promocyjne obejmują: reklamy prasowe, materiały POS, a także kampanię internetową przygotowaną przez F11.
Do udziału w loterii można zgłaszać się do 26 kwietnia br. Wystarczy zakupić nawozy Grupy Azoty za minimum 1000 zł i zarejestrować numer paragonu lub faktury poprzez wysłanie wiadomości SMS lub rejestrację na stronie internetowej dbamyopolskaziemie.pl.

W każdym tygodniu trwania loterii dwudziestu uczestników ma szansę na wygranie 1000 zł. Nagrodą główną w loterii jest ciągnik New Holland T4.75S.

Dołącz do dyskusji: Grupa Azoty kampanią wspiera loterię konsumencką (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl