SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Euvic większościowym udziałowcem agencji ClickAd

Grupa Euvic, polska spółka technologiczna przejęła od Funduszu 3TS CEE Fund SICAV-SIF zarządzanego przez 3TS Capital Partners większościowy pakiet akcji spółki ClickAd. Wartości transakcji nie ujawniono.

Wojciech Wolny / fot. materiały prasoweArticle

Grupa Euvic, która dotychczas działała w czterech obszarach: software development, body/team leasing, IT infrastructure oraz innovations rozpoczyna budowę piątego filaru - digital. Jak informuje firma, ClickAd jest pierwszą spółką, która będzie odpowiadała za rozwój tego obszaru.

-  Zgodnie ze strategią Integratora 2.0 przygotowujemy się do kolejnych zakupów, które pozwolą nam rozwinąć nowy obszar działalności. Kupując udziały w ClickAd pozyskaliśmy partnera z kompetencjami, które dotychczas nie istniały w grupie. To kolejny krok na drodze do stworzenia kompleksowej i jednocześnie unikalnej oferty IT dla naszych klientów - zapowiada Wojciech Wolny, prezes Euvic.

Do grupy kapitałowej  ClickAd należą spółki ClickAd Interactive, All4affiliate oraz 360 e-com. Dwie pierwsze to agencje mediowe oferujące usługi marketingowe i pracujące głównie dla instytucji publicznych oraz spółek Skarbu Państwa. ClickAd Interactive wygrała ostatnio przetarg GUS na realizację kampanii o spisie rolnym. Brała ostatnio udział w przetargu Polskiego Radia, Tauronu, Ministerstwa Klimatu, Ministerstwa Edukacji Narodowej i wielu innych.

Spółka 360 e-com dostarcza z kolei autorskie usługi technologiczne sklepom internetowym.

W radzie nadzorczej ClickAd SA, pozostanie jej dotychczasowy przewodniczący - Zbigniew Łapiński.

- Obecność Euvic wśród akcjonariuszy ClickAd oznacza dla nas pozyskanie strategicznego partnera, który jest w stanie wesprzeć nas, nie tylko kapitałowo, ale przede wszystkim biznesowo. Euvic ma w swoim portfolio klientów, którym możemy zaoferować określoną wartość dodaną. Ze względu na skalę działalności, jej dynamikę i innowacyjne podejście do biznesu Euvic jest też gwarantem dalszego rozwoju naszej spółki - zapewnia Maciej Teliszewski, prezes ClickAd SA.

Grupa Euvic istnieje na polskim rynku od 2005 roku. Należące do niej spółki zatrudniają ponad 3000 inżynierów i specjalistów w ponad 20 biurach na całym świecie.

Firmy nie podają wartości zawartej transakcji ani konkretnej liczby sprzedanych udziałów.

Dołącz do dyskusji: Grupa Euvic większościowym udziałowcem agencji ClickAd

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aaa
"Brała ostatnio udział w przetargu Polskiego Radia, Tauronu, Ministerstwa Klimatu, Ministerstwa Edukacji Narodowej i wielu innych."
Raczej Sigma powinna ich kupić w celu zapewnienia dalszego dynamicznego rozwoju!
odpowiedź
User
Romek
Brawo dla ClickAdu. Kupił ktoś.
odpowiedź
User
LOL
Dobra wiadomość, może długi pospłacają
odpowiedź