SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Lotos dalej wspiera sportowców AZS

Przez kolejny rok Grupa Lotos będzie strategicznym sponsorem Akademickiego Związku Sportowego i Akademickiej Reprezentacji Polski startującej m.in. w letniej i zimowej uniwersjadzie.

Article

Współpraca rozpoczęta w sierpniu 2018 roku będzie kontynuowana przynajmniej do końca roku 2021, na podstawie umowy przedłużonej o kolejne 12 miesięcy.

– Jest dla nas wielkim powodem do dumy, iż tak renomowana polska firma po raz kolejny podjęła decyzję o przedłużeniu umowy z Akademickim Związkiem Sportowym. W 2021 roku czeka nas wiele wyzwań, choćby udział w dwóch uniwersjadach, więc zadań mamy więcej, ale i więcej możemy zaoferować naszemu partnerowi – mówi prof. Alojzy Nowak, prezes zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego.

AZS dalej współpracuje z Lotosem

W 2021 roku polscy sportowcy-studenci będą reprezentować Polskę m.in. na letniej uniwersjadzie w chińskim Chengdu oraz na uniwersjadzie zimowej w szwajcarskiej Luzernie. W planach jest również m.in. wyjazd dużej grupy polskich studentów na europejskie igrzyska do Belgradu.

Kontynuowane będą również sztandarowe projekty sportowe w kraju, jak choćby cykl Akademickich Mistrzostw Polski, który każdego roku gromadzi na starcie kilkadziesiąt tysięcy studentów.

– Kontynuacja współpracy z Akademickim Związkiem Sportowym to bez wątpienia powód do satysfakcji dla Grupy Lotos. Wsparcie sportu stanowi jeden z fundamentów naszej działalności sponsoringowej. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie biją serca polskich kibiców – w różnych dyscyplinach i w wielu zakątkach Polski. Wspieramy talenty, zarówno te wzrastające: dziecięce i młodzieżowe, jak również te, których osiągnięcia odbijają się pozytywnym echem w skali całego świata. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do narodzin kolejnych, polskich gwiazd sportu, a wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów podczas tegorocznej rywalizacji – mówi Kinga Fedorowska, dyrektor ds. marketingu Grupy Lotos.

Akademicki Związek Sportowy to największa i najstarsza organizacja studencka w Polsce, która liczy ponad 40 tys. członków. AZS działa w oparciu o ok. 200 klubów i ponad 2 tys. sekcji.

Dołącz do dyskusji: Grupa Lotos dalej wspiera sportowców AZS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl