SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa Nokaut ma nowego dyrektora HR

Patrycja Mizerska dołączyła do zespołu Nokaut.pl, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektora HR.

Grupa Nokaut ma nowego dyrektora HR

Praktykę zawodową Mizerska zdobywała w Banku BPH i GE Capital Group (wcześniej GE Money Bank), gdzie pracowała przez ostatnie 7 lat. Jako dyrektor biura wsparcia pionu finansowego i IT odpowiadała za wsparcie dyrektorów banku w zarządzaniu zespołami, implementację nowoczesnych narzędzi i procesów HR, rekrutację, coaching, planowanie ścieżek rozwoju oraz zarządzanie talentami.

"Celem mojej pracy będzie zadbanie o to, aby pracownicy czuli, że ich praca w bezpośredni sposób wpływa na rozwój firmy oraz stworzenie im możliwości rozwijania własnych kompetencji i pobudzanie kreatywności. Zamierzamy również nawiązać współpracę z trójmiejskimi uczelniami i pozyskiwać najlepszych studentów poprzez ofertę stażów oraz praktyk" - stwierdziła Mizerska.

Mizerska jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych z prawa pracy na tej samej uczelni. Zdobywała także wiedzę na kierunku zarządzanie i marketing (specjalizacja: zarządzanie zasobami ludzkimi) na Missouri Southern State University w USA.

W najbliższym czasie Grupa Nokaut planuje zwiększenie zatrudnienia o kilkudziesięciu specjalistów z branży e-commerce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa Nokaut ma nowego dyrektora HR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl