SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Sare miała prawie 4 mln zł zysku w 2016 roku

Skonsolidowany zysk netto Grupy Sare w ubiegłym roku osiągnął 3,98 mln zł. W 2015 roku było to 4,05 mln zł.

Dariusz Piekarski, prezes Grupy SareArticle

Grupa Sare 2016 rok zamknęła 8-procentowym wzrostem przychodów ze sprzedaży, której wartość wyniosła 41,34 mln zł wobec 38,26 mln zł w 2015 roku. Natomiast skonsolidowany zysk z działalności operacyjnej EBIT w 2016 r. wyniósł 5,34 mln zł wobec 6,25 mln zł w roku poprzednim.

 - Ośmioprocentowy wzrost przychodów ze sprzedaży w 2016 roku to dla nas ogromna satysfakcja, ale i punkt odniesienia do dalszych działań i jeszcze intensywniejszej pracy nad budową wartości zarówno całej Grupy Kapitałowej, jak i każdej spółki zależnej z osobna - mówi Dariusz Piekarski, prezes zarządu Sare. - Podjęte procesy inwestycyjne, zaangażowanie w nowe projekty start-up’owe oraz koncentracja na nowych liniach biznesowych, to czynniki, które w przyszłości powinny przynieść jeszcze lepszą rentowność oraz zyski. Do tego systematycznie dążymy - dodaje Piekarski.

Grupa Sare działa w branży komunikacji i marketingu w sieci internet, koncentrując się na segmencie marketing automation.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa Sare miała prawie 4 mln zł zysku w 2016 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl