SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Sare ze 100-procentowym wzrostem zysku i większymi przychodami

W I kwartale 2017 roku Grupa Sare osiągnęła zysk netto wynoszący 1,12 mln złotych, co oznacza wzrost o 100 procent rok do roku. Korzystne wyniki firma zapisała także po stronie przychodów. - To wynik wypracowanej wcześniej strategii - podkreśla Dariusz Piekarski, prezes zarządu Sare.

 

Dariusz Piekarski, prezes Grupy SareArticle

W I kwartale br. Sare osiągnęła przychody na poziomie przekraczającym 10,6 mln zł, co oznacza wzrost rok do roku o 39,7 proc.

Jeszcze lepsze wskaźniki w raportowanym okresie spółka zapisała po stronie zysków. Zysk netto wzrósł o 100 proc. do kwoty ponad 1,12 mln zł w porównaniu z 561 tys. w ub.r. Z kolei wskaźnik EBITDA (zysk przed opodatkowaniem) zamknął się w kwocie ponad 1,77 mln zł.

- W ogłoszonej na początku tego roku strategii założyliśmy szereg działań mających na celu poprawę efektywności działania Grupy oraz zapewnienie naszym klientom narzędzi wspierających sprzedaż, które będą jednocześnie atrakcyjne kosztowo oraz dostosowane do ich potrzeb - podkreśla Dariusz Piekarski, prezes zarządu Sare. - I w takim kierunku systematycznie zmierzamy. Przyjęta polityka, związana szczególnie z rozwojem produktów i oferty we wszystkich spółkach Grupy Kapitałowej, koncentrowaniu się na badaniach i rozwoju własnej technologii oraz zwiększaniu kompetencji w zakresie omnichannel, pozwoliła nam na tak spektakularne wzrosty.

W całym ub.r. Sare osiągnęło przychody w wysokości 41,34 mln zł, natomiast zysk operacyjny zamknął się kwotą 5,34 mln zł.

Grupa Sare działa w branży komunikacji i marketingu w sieci internet, koncentrując się na segmencie marketing automation.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa Sare ze 100-procentowym wzrostem zysku i większymi przychodami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl