SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gryta Balseryte i Linda Egle awansowały w Gemiusie

Gryta Balseryte, dotychczasowa szefową oddziałów w krajach bałtyckich, awansowała na stanowisko business development directora w firmie Gemius. Awans na regional managera otrzymała również Linda Egle - dotychczasowa szefowa Gemiusa na rynkach łotewskim i estońskim.

Od lewej: Gryta Balseryte, Linda Egle Article

Od początku czerwca Gryta Balseryte dołączyła do działu sprzedaży międzynarodowej w strukturach Gemiusa, z lokalizacją w Warszawie. Jako business development director będzie odpowiedzialna za współpracę z wydawcami i organizacjami branżowymi, które odpowiadają za rozwój rynku internetowego w poszczególnych krajach (tzw. JIC, joint industry comittee). Z kolei Linda Egle awansowała na stanowisko regional managera. Od 1 czerwca rozwija działalność biznesową Gemiusa na rynkach łotewskim i litewskim.

Gryta Balseryte współpracę z Gemiusem rozpoczęła siedem lat temu jako szef litewskiego oddziału firmy. Trzy lata później objęła zarządzanie rynkami łotewskim i estońskim. Ma ponad 13 lat doświadczenia w branży internetowej.

Linda Egle jest związana z Gemiusem od początku swojej drogi zawodowej, czyli od 2011 roku. Przez  ostatnie cztery lata zajmowała stanowisko country managera na Łotwie. Ukończyła School of Business Administration Turiba oraz studia MBA.

Gemius prowadzi rekrutację na stanowisko country managera na Litwie.

Dołącz do dyskusji: Gryta Balseryte i Linda Egle awansowały w Gemiusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl