SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grzegorz Krychowiak inwestuje 5 mln złotych w System 3E i Dom 3E

Piłkarz Grzegorz Krychowiak został ambasadorem reklamowym oraz inwestorem technologii budowlanej System 3E i spółki wykonawczej Dom 3E. Zainwestował w projekt 5 milionów złotych.

Grzegorz Krychowiak objął akcje spółki o równowartości 5 milionów złotych i będzie ją wspierał swoim wizerunkiem, biorąc udział w kampaniach promocyjnych, społecznych i edukacyjnych.

Wizerunek piłkarza pojawi się na profilach social media poszczególnych marek, partnerów Systemu 3E (np. Many Mornings, HomeKoncept, Kampinos Development, Mieszkaniowi) oraz influencerów (w kategoriach sport, technologie, lifestyle).

Krychowiak będzie też promować firmę w mediach należących do Kanału Sportowego (ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarzy sportowych Michała Pola i Tomasza Smokowskiego), portalach internetowych i mediach tradycyjnych.

W ramach podpisanego kontraktu trwa konkurs,  w którym do wygrania jest całoroczny domek wypoczynkowy 35 m/kw. o wartości 100 000 zł. Aby wziąć w nim udział, należy wejść na stronę Dom3e.com, znaleźć na stronie rysunkowego awatara Krychowiaka, kliknąć w niego, wypełnić formularz i załączyć swoje kreatywne video z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego warto mieć DOM 3E?".

Za koncepcję i koordynację kampanii odpowiada zespół marketingu System 3E / DOM 3E pod kierownictwem Grzegorza Szymańskiego. Za produkcję video odpowiada agencja Pepper Ghost. Za zakup mediów digital odpowiada agencja Performance Labs. Za budowę stron internetowych odpowiada agencja adCookie.

System 3E to budowlany start-up. Twórcy technologii, podglądając procesy występujące w naturze, stworzyli i opatentowali w pełni ekologiczny system wznoszenia ścian z elementów 3E na bazie perlitu.

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Krychowiak inwestuje 5 mln złotych w System 3E i Dom 3E

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl