SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grzegorz Szczepański wiceprezesem Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji

Prezes Związku Firm Public Relations i szef agencji Hill+Knowlton Strategies Poland, Grzegorz Szczepański, został wybrany na wiceprezesa Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji (ICCO). To pierwszy reprezentant Polski we władzach tej organizacji.

Grzegorz Szczepański Article

Grzegorz Szczepański zwyciężył w głosowaniu przeprowadzonym wśród 66 przedstawicieli organizacji zrzeszonych w ICCO. Funkcję wiceprezesa obejmie podczas najbliższego posiedzenia zarządu, które odbędzie się 8 października br. w Lizbonie. Jego kadencja potrwa przez najbliższe 2 lata. W październiku 2021 obejmie natomiast funkcję prezesa ICCO.

Poza Szczepańskim, do nowych władz ICCO dołączy Alison Clarke z Wielkiej Brytanii, która obejmie funkcję skarbnika. Obecna prezes Elise Mitchell (Stany Zjednoczone) kończy swoją kadencję w październiku br. Jej obowiązki przejmie wiceprezes ICCO Nitin Mantri  z Indii.

Związek Firm Public Relations jest członkiem Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji (ICCO) od 2001 roku.

Grzegorz Szczepański w latach 2009-2010 zasiadał w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA Board Member). Obecnie jest prezesem zarządu agencji Hill+Knowlton Strategies Poland. Od 2016 roku jest prezesem Związku Firm Public Relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grzegorz Szczepański wiceprezesem Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bardzo
Grzegorz lubi kobiety. Bardzo bardzo.
0 0
odpowiedź