SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Lekkości im nie odmówisz” w kampanii wafli Grześki Gofree (wideo)

Z początkiem maja rusza kampania reklamowa wafli Grześki (produkowanych przez firmę Colian), promująca ich wariant kakaowy w czekoladzie i nowy produkt - Grześki Gofree. Akcja, prowadzona pod hasłem „Lekkości im nie odmówisz”, została przygotowana przez agencje Opus Film, Just, UM, Gongi Kolterman Media Communications.

Article

Działania mają promować Grześki jako nowoczesną markę, dzięki której można odnaleźć w sobie wewnętrzne dziecko oraz poczuć radość i beztroskę każdego dnia.

Aktywności obejmą telewizję, internet, reklamę outdoorową, emisje spotów w sieci kin Multikino oraz działania w placówkach handlowych. Spot reklamowy będzie wyświetlany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych TVP, Polsat i TVN, a także kanałach tematycznych. Ponadto zaplanowano sponsoring wybranych programów telewizyjnych (firma nie podaje ich nazw).

W internecie prowadzone będą aktywności w serwisach YouTube, Facebook i VoD oraz w wyszukiwarkach SEM. Reklama będzie emitowana również na urządzeniach mobilnych. Kampania outdoorowa swoim zasięgiem obejmie tablice OOH (frontlight 12x4 i 12x3) w ośmiu głównych miastach. Akcja uzyska wsparcie w punktach sprzedaży (standy, gazetki handlowe, końcówki regałów, ekspozycje w strefie kas). Działania potrwają do końca czerwca br.

Producentem spotu jest wytwórnia Opus Film. Strategię i kreację przygotowała agencja Just. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM. Za kreacje w mediach społecznościowych odpowiada agencja Gong. Działania PR prowadzi agencja Kolterman Media Communications.

Poprzednio marka Grześki promowana była ostatnio jesienią ub.r. reklamami pod hasłem „Dziecku odmówisz?”. Produkt był wtedy również wspierany poprzez product placement w show „The Voice of Poland” na antenie TVP2.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Lekkości im nie odmówisz” w kampanii wafli Grześki Gofree (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl