SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Grzeszki wychodzą nocą” w niestandardowej kampanii wafelków Grześki

Trwa niestandardowa kampania reklamowa marki wafelków Grześki (należącej do firmy Colian) pod hasłem „Każdy ma swoje Grześki”. W ramach akcji zorganizowano pokaz multimedialny w centrum Warszawy i przygotowano niestandardowe murale.

Article

Komunikacja wafelków Grześki pod hasłem „Każdy ma swoje Grześki” została rozpoczęta jesienią ub.r., jest oparta na humorystycznej grze słów grzeszki - Grześki.

- Każdy ma swoje „grzeszki” - małe, codzienne słabostki, które sprawiają, że częściej się uśmiechamy i z lekkim dystansem podchodzimy do otaczającej nas rzeczywistości. To one czynią nas wyjątkowymi i niepowtarzalnymi, podobnie jak… ulubione wafelki Grześki, towarzyszące nam na co dzień. Nowa platforma komunikacyjna marki w sposób żartobliwy bazuje na dwuznaczności słowa grzeszki-Grześki i stawia ją w centrum humorystycznego przekazu, bo przecież… „Każdy ma swoje Grześki” - opisywał wówczas Wojciech Gańko, brand manager marki Grześki.

„Grzeszki wychodzą nocą” na pokazie i muralach Grześków

W ramach nowej, niestandardowej kampanii w Warszawie, na budynku Centrum Bankowo-Finansowego przy ul. Nowy Świat 6/12, dla fanów Grześków zorganizowano trzygodzinną projekcję multimedialną. Wyświetlano grzeszki, które wcześniej fani zgłosili w konkursie „#wakacyjnegrzeszki”.

W różnych miejscach Warszawy pojawiły się „grzeszne instalacje”, przy których chętni mogli robić zdjęcia i wygrywać nagrody.

Ponadto w Warszawie, Kaliszu i Wrocławiu pojawiły się murale z unikatowym efektem świetlnym. Dzięki zastosowaniu farb UV napis „grzeszki wychodzą nocą….” i symbolizujące go grafiki przy opakowaniu Grześków są dużo lepiej widoczne po zmroku.

W centrum Warszawy, przy Rondzie Dmowskiego, w okresie wzmożonego ruchu, na ekranie LED wyświetlane są animacje przedstawiające różne grzeszki, które zdarzają się każdemu w codziennym życiu.

Kampania także w internecie i sklepach

Z kolei w lipcu na nośnikach wielkoformatowych przy najpopularniejszych trasach wakacyjnych będą widoczne reklamy przywołujące popularne grzeszki Polaków.

Obecna kampania obejmuje też internet (m.in. aktywności w mediach społecznościowych, współpraca z influencerami) oraz sklepy (promowane tam są wafle bez czekolady i wafle w opakowaniach rodzinnych).

Działania na outdoorze i w internecie są realizowane wspólnie z agencją Brand Bridge i domem mediowym Initiative, a za aktywności public relations odpowiada agencja Kolterman Media Communications.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej