SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

GTS Energis rozwija działalność operatorską na Wschód

GTS Energis dostawcą łącza dzierżawionego Lambda w relacji Warszawa-Kijów.

W ramach kontraktu GTS Energis zapewnia połączenia o wysokiej przepustowości – do 2,5Gbit/s. Usługi te są realizacją założeń strategicznych firmy GTS Energis, która rozwija swoją działalność operatorską na wschodzie Europy. W kwietniu br. GTS Energis uruchomił spółkę na Ukrainie pod nazwą GTS Ukraina. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych, ale jak zapewnia Jaromir Łaciński, Prezes GTS Energis, wkrótce oferta będzie szersza - podano w komunikacie.

„Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej zapewniamy kompleksowe usługi transmisji danych w relacjach międzynarodowych. Nasze inwestycje i działania na Ukrainie są realizacją przyjętej strategii, i liczymy na to, skorzystają na tym także wszyscy fani piłki nożnej – chociaż Euro 2012 będzie za pięć lat, to GTS Energis już jest przygotowany” - powiedział Marcin Kotlarski, Dyrektor Działu Marketingu, GTS Energis.

„Możliwość przesyłania każdego rodzaju informacji w postaci cyfrowej – głosu, obrazu, danych, transmisji internetowej jest kluczowa dla biznesu naszych klientów, a my oferujemy bezpieczne i solidne rozwiązania, które umożliwią realizację ich celów” - mówi Jaromir Łaciński, Prezes GTS Energis.

Usługa Międzynarodowych Łączy Dzierżawionych umożliwia klientom GTS Energis transmisję danych, odpowiadającą standardom G.826 lub G.821, zgodnym z rekomendacją ITU. Usługa ma charakter rozwiązania end-to-end: łącza dostarczane są do wskazanych lokalizacji niezależnie od ich położenia w stosunku do węzłów sieci GTS Energis. Łącze dostępowe, zakończone we wskazanym miejscu w budynku, stanowi integralną część rozwiązania, którego niezawodność GTS Energis gwarantuje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: GTS Energis rozwija działalność operatorską na Wschód

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl