SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gugała, Lisicki i Łętowski nagrodzeni

Maciej Łętowski - dyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej, Paweł Lisicki - redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" i Jarosław Gugała z Polsatu i radia TOK FM otrzymali Honorowe Medale Europejskie.

Medale Europejskie po raz trzynasty przyznał Business Centre Club przedsiębiorcom za wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie. Honorowe Medale Europejskie otrzymują osoby, które w szczególny sposób przyczyniają się do integracji z Unią Europejską. W tym roku doceniono wkład dziennikarzy - tłumaczył Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club.

Dyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej Maciej Łętowski powiedział, że Honorowy Medal Europejski to wyróżnienie dla całego radia. Podziękował także kolegom-dziennikarzom z poprzednich redakcji, w których pracował: z tygodnika "Ład", dziennika "Życie" i Polskiej Agencji Prasowej.

Nagrodzony honorowym medalem redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" Paweł Lisicki chciałby, aby jego gazeta była rzecznikiem polskich interesów w Unii.
O sprawach kontrowersyjnych dotyczących integracji z Unią Europejską ma także zamiar mówić w swoich programach Jarosław Gugała. Dziennikarz Polsatu i Radia TOK FM zamierza też cały czas przekonywać do Unii sceptyków.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. W tym roku wyróżniono sto firm za wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie.

Organizatorem Medalu Europejskiego jest Business Centre Club, współorganizatorem i patronem Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gugała, Lisicki i Łętowski nagrodzeni

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl