SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gwiazdy TVN pokonały polityków 5:3

Wynikiem 5:3 dla gwiazd TVN zakończył się zorganizowany w niedzielę mecz piłkarski z politykami. Dochód z szóstej edycji wydarzenia trafi do Fundacji TVN “Nie jesteś sam”.

Pierwszy gol padł już na początku meczu, a strzelił go dla drużyny polityków Roman Kosecki. Wynik dla drużyny TVN wyrównał Marcin Pawłowski z portalu tvn24.pl. Przed przerwą drugiego gola dla polityków zdobył Roman Kosecki.

W drugiej połowie meczu gwiazdy TVN strzeliły aż cztery gole. Do bramki trafili Konrad Jałowiec, Rafał Maserak, Piotr Popowski i Robert Stockinger. Po faulu na Ryszardzie Kaliszu, został podyktowany karny, którego wykorzystał Kosecki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla drużyny TVN. Z rąk Bożeny Walter otrzymała ona puchar Fundacji TVN.

Po spotkaniu zorganizowano także konkurs rzutów karnych, w którym 4:3 zwyciężyli politycy.

Niedzielny mecz był szóstym spotkaniem gwiazd TVN z politykami, a oglądało go około 28 tys. widzów. Dochód ze sprzedanych biletów oraz wysłanych podczas meczu SMS-ów zostanie przekazany Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Transmisję z meczu oglądać można było na antenie TVN. Prowadziły ją Kinga Rusin i Agnieszka Szulim w towarzystwie Ryszarda Kalisza.

W poprzednich pięciu spotkaniach trzy razy wygrała drużyna gwiazd TVN, raz triumfowali politycy, a raz był remis.

Dołącz do dyskusji: Gwiazdy TVN pokonały polityków 5:3