SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gwiazdy w TVP3

Znani dziennikarze prezentują prognoze pogody w TVP3 m.in.: Beata Pawlikowska, Radio Zet

Od 1 lipca br. siedmiu starannie dobranych prezenterów przedstawia na antenie Regionalnej Trójki prognozę pogody dla Europy, Polski i regionów.

Nie jest to tylko suchy przekaz. Prezenterzy są jednocześnie dziennikarzami, a część z nich dużo podróżuje. Dlatego prognoza pogody jest wzbogacona o ich autorskie felietony podróżniczo-przyrodnicze. Starają się jednocześnie sygnalizować, albo szerzej omawiać, to wszystko, co jest aktualne i istotne dla danego regionu, kraju czy naszych sąsiadów.

Często prezentują oryginalne przedmioty jakie przywieźli z dalekich krajów.

Beata Gubernat
absolwentka wydziału Prawa i Administracji w Rzeszowie (filia Uniwersytetu w Lublinie); od siedmiu lat pracuje w TVP S.A. oddział w Rzeszowie. Prezenterka programu lokalnego, czytała aktualności w programie informacyjnym.

Beata Pawlikowska
anglistka, hungarystka. Autorka i prezenterka własnych audycji w Radiu Kolor, w 3 programie PR , od 1999 w Radiu Zet. Prowadzi w nim program "świat według blondynki". Pisze reportaże i opowiadania z podróży (National Geographic, Voyage, Polityka, Focus a także w prasie amerykańskiej i wenezuelskiej).

Jarosław Kret
absolwent egiptologii, stale współpracuje z "National Geographic". W latach 1993 - 1995 - reporter, dziennikarz i prezenter Teleexpressu. 1995 - 1999 autor, prezenter programów telewizyjnych: "Klub Podróżników", "Kino Klubu Podróżników", "Filmy Kapitana Baranowskiego" w Warszawskim OŚrodku Telewizyjnym. 1995 - 2000 autor ponad 20 reportaży i filmów dokumentalnych o tematyce Światopoznawczej.

Piotr Kuciński
absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. W TVP S.A Oddział we Wrocławiu pracuje od 1997 na stanowisku Szefa Oprawy i Autopromocji. Od 1999 do 2000 pracował w ENdemol Neovision. Reżyser programu "Zwariowana Forsa" dla TVN.

Artur Szatters
dyplom Zawodowego Studium Aktorskiego w Gliwicach. Kwalifikacje aktora i tancerza. Jest absolwentem Studium Taneczno - Wokalnego TVP. Pracował w Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Rozrywki w Chorzowie, w Operetce Śląskiej w Gliwicach. Od 1992 do 1994 r. był prezenterem Programu Regionalnego w katowickim Ośrodku TVP. W latach 1992 - 1996 pełnił funkcję kierownika Impresariatu w bytomskim Centrum Kultury, a od 1997 jest tam dyrektorem. W okresie 1995 - 1996 współpracował z telewizją Polsat jako prezenter pogody.


Magdalena Sapieszko
studentka piĄtego roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim; od 3 lat współpracuje z Warszawskim OŚrodkiem Telewizyjnym.

Patrycja Hryniewicz-Nowak
absolwentka wydziału prawa i administracji oraz dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego; od trzech lat pracuje w "Teleekspressie".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gwiazdy w TVP3

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl