SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hanna Bernatowicz dyrektorką komunikacji w Auchan Retail Polska

Hanna Bernatowicz objęła stanowisko dyrektorki komunikacji w sieci sklepów Auchan Retail Polska. Zastąpiła Dorotę Patejko, która odeszła na emeryturę.

fot.mat.pras.fot.mat.pras.

Hanna Bernatowicz objęła stanowisko dyrektorki komunikacji w Auchan Retail Polska. Będzie odpowiedzialna za działania komunikacyjne zgodne ze strategią Auchan 2032 wspierające transformację sieci, wizerunek przedsiębiorstwa oraz markę pracodawcy.

Będzie też odpowiadać za komunikację wspierającą transformację sieci, umacniającą wizerunek przedsiębiorstwa i markę pracodawcy, a także wspieranie komunikacji handlowej oraz zarządzanie obiegiem kluczowych informacji w firmie.

Zastąpiła Dorotę Patejko, która po 25 latach pracy w Auchan przeszła na emeryturę.

Hanna Bernatowicz rozpoczęła pracę w Auchan w 2018 roku, w Dziale Zasobów Ludzkich, w departamencie Rekrutacji, Szkoleń i Rozwoju Talentów. W 2021 r. dołączyła do działu komunikacji, gdzie wspólnie z Dorotą Patejko była odpowiedzialna za działania komunikacyjne dla sieci.  

Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w zakresie komunikacji europejskiej. Jest doktorem nauk filologicznych. Przed Auchan pracowała jako wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Hanna Bernatowicz dyrektorką komunikacji w Auchan Retail Polska

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
:-(
Apropos wizerunku przedsiębiorstwa. Jak długo Auchan będzie jeszcze robił interesy w Rosji (sieć 230 sklepów)? Przyzwoite marki już opuściły ten rynek.
odpowiedź
User
?
Niestety wiele firm nadal robi interesy w Rosji - lista opublikowana parę dni temu jest szokująca: nie tylko Auchan, ale takie firmy jak Unilever, Nestle, Danone. Liczba firm łasych na krwawe ruble jest długa.
odpowiedź
User
Oo
Dyrektor Bernatowicz o zasobach ludzkich wie wiele. Z każdej strony.
odpowiedź