Dorota Patejko po 25 latach żegna się z Auchan Polska i odchodzi na emeryturę

Dorota Patejko, wieloletnia szefowa komunikacji i rzeczniczka prasowa Auchan Polska, odchodzi na emeryturę. Zastąpi ją Hanna Bernatowicz.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

O odejściu z firmy Dorota Patejko poinformowała w serwisie społecznościowm LinkedIn.

- Po prawie 25 latach pracy w Auchan nadszedł dla mnie czas przejścia na emeryturę. Chciałam Państwu -wszystkim Wam i każdemu z osobna- podziękować za wspaniałą współpracę, pełną interesujących relacji, ciekawych projektów, angażujących wyzwań. Jeszcze raz dziękuję za te wspaniałe lata - napisała Dorota Patejko.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/auchan-sklepy-w-rosji-bojkot-pracownikow-apel-nszz-solidarnosc ##

Hanna Bernatowicz na czele komunikacji Auchan

Na stanowisku dyrektora komunikacji Auchan Dorotę Patejko zastąpi Hanna Bernatowicz.

Dorota Patejko w Auchan Retail Polska pracowała od  1998 roku. Od 2002 odpowiadała za komunikacją, a dodatkowo od 2008 również za CSR. Była firmowym Sekretarzem Rady Etyki oraz przedstawicielką Fundacji Auchan w Polsce i członkinią Rady Administracyjnej Fundacji Auchan we Francji.

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paulina Wolanin przeszła z Grupy RMF do YOC Poland

Paulina Wolanin przeszła z Grupy RMF do YOC Poland

Wojciech Grzegorzyca pożegnał się z Rokmates

Wojciech Grzegorzyca pożegnał się z Rokmates

InCoiny wcześniej przepadną. InPost zabiera połowę czasu

InCoiny wcześniej przepadną. InPost zabiera połowę czasu

Flywheel z nową PR managerką

Flywheel z nową PR managerką

Paramount Skydance skarży się na fuzję Warner Bros. i Netfliksa. "Z góry bezprawna"

Paramount Skydance skarży się na fuzję Warner Bros. i Netfliksa. "Z góry bezprawna"

X pokaże nowy algorytm. Musk: będziemy to powtarzać

X pokaże nowy algorytm. Musk: będziemy to powtarzać