SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Hans-Jacob Bonnier odszedł z zarządu Bonnier Business Polska

Z zarządu Bonnier Business Polska, wydawcy „Pulsu Biznesu” i Grupy Bankier.pl, po 9 latach odszedł Hans-Jacob Bonnier, wiceprezes Bonnier Business Press. Zastąpił go Karmo Kasss-Lutsberg.

Hans-Jacob Bonnier w zarządzie Bonnier Business Polska był od sierpnia 2010 roku, a od listopada 2011 do kwietnia 2012 roku był prezesem. Bonnier od ponad 30 lat jest we władzach Bonnier Business Press, szwedzkiego właściciela Bonnier Business Polska.

Pełni tam funkcję wiceprezesa odpowiadającego za rynku zagraniczne (Bonnier Business Press działa w kilkunastu krajach). Ponadto Hans-Jacob Bonnier jest przewodniczącym Fundacji Rodziny Bonnier oraz honorowym przewodniczącym Family Business Network International.

Według danych z KRS pod koniec października ub.r. Hansa-Jacoba Bonniera w zarządzie Bonnier Business Polska zastąpił Karmo Kasss-Lutsberg, który z Bonnier Business Press jest związany od 2008 roku. Pełnił w firmie m.in. funkcje dyrektora finansowego i technicznego segmentu B2B, a we wrześniu 2016 roku został szefem tego pionu. Wcześniej pracował w kierownictwie firmy ICA w Estonii.

Prezesem Bonnier Business Polska od lutego 2012 roku jest Patricia Deyna, a w zarządzie od wiosny 2013 roku jest też Agnieszka Stojak.

Bonnier Business Polska w 2018 roku zanotował wzrost przychodów sprzedażowych o 4,5 proc. do 62,27 mln zł oraz kosztów operacyjnych o 11 proc. do 59,5 mln zł. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/puls-biznesu-dziennik-podrozal-o-50-groszy

Według danych ZKDP w październiku ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Pulsu Biznesu” wynosiła 9 814 egz., o 0,34 proc. mniej niż rok wcześniej. Natomiast według badania Gemius/PBI w listopadzie ub.r. Bankier.pl zanotował 2,55 mln użytkowników i 42,18 mln odsłon, a PB.pl w październiku miał 692,4 tys. użytkowników i 4,3 mln odsłon.

Dołącz do dyskusji: Hans-Jacob Bonnier odszedł z zarządu Bonnier Business Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl