SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Havas Media Group tworzy agencję performance marketingową Ecselis, na czele Michał Kidała

Holding Havas Media Group uruchamia agencję Ecselis zajmującą się digital performance marketingiem. Jej szefem został Michał Kidała, wcześniej związany m.in. z Grupą ClickAd i agencją Hypermedia.

Michał Kidała

Michał Kidała

Ecselis będzie zajmować się planowaniem i realizacją kampanii reklamowych PPC, działaniami SEO i afiliacyjnymi, real-time-biddingiem (w oparciu o autorską platformę Affiperf), aktywnościami social performance, generowaniem leadów, zakupem powierzchni reklamowych w dowolnym modelu, tworzeniem reklam internetowych i serwisów www oraz analityką i optymalizacją.

- W ostatnim czasie powstało wiele małych i średnich agencji wyspecjalizowanych w wąskim obszarze np. tylko RTB, tylko social performance, czy tylko afiliacja. To powoduje, że marketerzy zamiast skupić się na rozwoju biznesu i optymalizacji swoich wydatków reklamowych muszą poświęcić wiele czasu na integrację różnych dostawców - opisuje Robert Bernaciak, digital planning & buying director Havas Media Group w Polsce. - Tymczasem w Havas Media Group od wielu lat posiadamy wszystkie kompetencje, które gdzie indziej rozsiane są w różnych podmiotach. Przyszedł czas na ich silną integrację i wykorzystanie nowych autorskich technologii - dodaje.

Ecselis ma kłaść dużo silniejszy nacisk niż inne agencje na optymalizację kosztową wszystkich wykorzystywanych kanałów oraz zaawansowaną analitykę.

Nowym podmiotem kierować będzie Michał Kidała, który przez ostatni rok był client service & strategy directorem w Grupie ClickAd. Wcześniej pracował m.in. jako interactive account director w agencji Hypermedia, a ogółem z branżą marketingową jest związany od 8 lat.

- Ecselis będzie obsługiwał klientów całościowo, optymalizując wszystkie elementy wpływające na efektywny performance marketing, od oferty, poprzez komunikację, media i analitykę, na budowaniu wartości dodanej kończąc - zapowiada Kidała. - Naszym celem jest stworzenie alternatywy dla klientów szukających zaawansowanych rozwiązań efektywnościowych, którym nie wystarcza obecne podejście do generowania konwersji w internecie - tłumaczy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Havas Media Group tworzy agencję performance marketingową Ecselis, na czele Michał Kidała

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kolega
Michał, powodzenia :)
10 8
odpowiedź
User
sur
Gratuluję!!
8 8
odpowiedź