SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Havas Media France zajmie się obsługą mediową Parlamentu Europejskiego

Agencja Havas Media France wygrała przetarg Parlamentu Europejskiego na obsługę mediową jego działań komunikacyjnych, także w Polsce. Budżet to 132,8 mln euro. 

fot. Shutterstock.comArticle

Przetarg dotyczył planowania i zakupu mediów oraz usług powiązanych na potrzeby działań komunikacyjnych podejmowanych przez Parlament Europejski i inne uczestniczące instytucje europejskie jako instytucje zamawiające.

Do współpracy wybrano Havas Media France. W postępowaniu brała udział jeszcze jedna agencja, jednak jej nazwy nie ujawniono. 

Havas Media France będzie odpowiadać m.in. za opracowywanie strategii medialnych oraz powiązanych usług badawczych i doradczych, opracowywanie media planów, zakup mediów, w tym negocjacji cenowych, zarządzania przestrzenią medialną, monitorowania, oceny i sprawozdawczości. 

Parlament Europejski zaznacza, że podstawowe działania komunikacyjne mogą mieścić się w zakresie od umieszczania pojedynczej reklamy w jednym konkretnym kanale medialnym po wielokanałowe kampanie w wielu krajach.

Wartość kontraktu opiewa na kwotę 132,8 mln euro.

Dołącz do dyskusji: Havas Media France zajmie się obsługą mediową Parlamentu Europejskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl