SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Havas Sport rozpoczyna działalność w Wielkiej Brytanii

Havas Sport, struktura odpowiedzialna za komunikację sportową, należąca do Havas Media, rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii.

Havas Sport będzie funkcjonować poprzez niezależną, lokalną agencję Sponsorship Media w Londynie.

Będzie to kolejne, oprócz Francji, Hiszpanii, Indii, Chin, biuro Havas Sport, które przyczyni się do rozwoju tej struktury na świecie. Agencja Sponsorship Media ze swoim 20-letnim doświadczeniem w marketingu sportowym na rynku angielskim wprowadzi i ugruntuje pozycję Havas Sport na tym rynku.

Keith Impey, CEO Sponsorship Media,  został mianowany na CEO Havas Sport, a Marcus Wright, współzałożyciel Sponsorship Media, będzie teraz Managing Director’em.

Havas Sport w Wielkiej Brytanii będzie dostarczał strategiczne rozwiązania dla swoich klientów i będzie odpowiedzialny za ich realizację. Do głównych zadań tej struktury  będzie należało: konsulting i planowanie, dostarczanie narzędzi badawczych, rozwiązania kreatywne, PR sportowy, trade marketing, promocje, licencje, event’y, sponsoring itp.

Havas Sport i Sponsorship pracują już wspólnie dla Klienta EDF Energy, który jako część Grupy EDF jest partnerem event’owym w Rugby Word Cup 2007 i London 2012 Olympic Games.

Havas Sport
Struktura globalna należąca do Havas Media, zajmująca się komunikacją sportową. Havas Sport działa poprzez sieć Havas, i posiada pięć niezależnych biur na świecie, zatrudniając ponad 150 konsultantów w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Indiach, i Chinach. Havas Sport oferuje  swoim Klientom i instytucjom, strategiczne i operacyjne doradztwo. Zajmuje się negocjacjami sponsorskimi i opracowywaniem programów marketingowych. Havas Sport pracuje dla: Coca-Cola, Moet & Chanson, Orange, Unilever, Banco Santander, Winterthur, EDF & EDF Energy, National Australia Bank, ASDA, Jaff Cakes, Repsol, Carrefour i dla sportowych organizacji, takich jak: RWC07, French Olympic Committee, America’s Cup Management 07, Frencz Professional Football League, RFU, Frencz Golf Association.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Havas Sport rozpoczyna działalność w Wielkiej Brytanii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl