SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Headz Marketing Partner wydziela agencję ambientową Fresca Media

Firma outdoorowa Headz Marketing Partner uruchomiła agencję Fresca Media, która zajmuje się działaniami ambientowymi i reklamą wielkoformatową. Nowym podmiotem kieruje Sylwia Tyszka.

Fresca Media będzie oferować domom mediowym i marketerom powierzchnie wielkoformatowe należące do Headz Marketing Partner oraz stały pakiet działań ambientowych. Agencja przejmie też od Headz ofertę nośników dedykowanych, instalowanych na czas kampanii w wybranych kurortach letnich nad morzem, na Mazurach i w polskich górach. W pierwszym okresie działania nowa spółka skupi się na obsłudze podmiotów z branży telekomunikacyjnej, farmaceutycznej i motoryzacyjnej.

We Fresca Media pracuje 5 osób, którymi jako prezes kieruje Sylwia Tyszka. Poprzednio przez ponad 8 lat Tyszka pracowała w Headz Marketing Partner, pełniąc funkcję specjalisty.

- Fresca Media od początku powinno pochwalić się portfelem klientów i budżetami na poziomie ok. 3 mln zł.  Do końca bieżącego roku spodziewam się skokowego wzrostu przychodów do 5-7 mln zł - zapowiada Sylwia Tyszka.

Headz Marketing Partner wydzieliła ze swoich struktur Fresca Media, żeby skoncentrować się na rozwoju i obsłudze swojej sieci backlightów i frontlightów. Przypomnijmy, że do końca przyszłego roku firma chce ją powiększyć do 250 nośników, wśród których najwięcej będzie backlightów, zlokalizowanych m.in. w kurortach górskich (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Headz Marketing Partner wydziela agencję ambientową Fresca Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl