SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Helena Krajewska rzeczniczką prasową Polskiej Akcji Humanitarnej

Od maja rzecznikiem prasowym Polskiej Akcji Humanitarnej została Helena Krajewska, dotychczasowa specjalistka ds. współpracy z mediami w PAH. Krajewska zastąpiła na stanowisku Rafała Grzelewskiego, który pełnił funkcję rzecznika od 2018 r.

Helena Krajewska Article

Krajewska będzie odpowiedzialna za kreowanie wizerunku organizacji w mediach tradycyjnych w Polsce i za granicą, nadzór nad współpracą z redakcjami i dziennikarzami, tworzenie strategii mediowej dla PAH oraz pozyskiwanie materiałów audiowizualnych na misjach zagranicznych.

Zobacz: TVN Grupa Discovery rozpoczyna współpracę z PAH. „Musimy edukować i angażować społeczeństwo do pomocy”

Za Rafała Grzelewskiego

Krajewska na stanowisku zastąpiła Rafała Grzelewskiego, pełniącego rolę rzecznika od 2018 do 2022 r., po tym, jak objął on rolę kierownika komunikacji i fundraisingu w Polskiej Akcji Humanitarnej.

Helena Krajewska pracę w PAH rozpoczęła w marcu 2020 r. na stanowisku specjalistki ds. współpracy z mediami w Biurze Prasowym organizacji. Dołączyła do zespołu PAH po ponad 2,5 roku pracy w Forum Obywatelskiego Rozwoju, polskim think tanku, gdzie pełniła rolę koordynatorki Biura Prasowego FOR. Uprzednio zatrudniona była między innymi w międzynarodowej organizacji regionalnej świadczącej pomoc rozwojową, Unii na rzecz Regionu Morza Śródziemnego. Odbyła także staże w Komisji Europejskiej i Parlamencie Środkowoamerykańskim z siedzibą w Gwatemali.

Krajewska studiowała na Uniwersytecie Warszawskim w ramach MISH, międzyobszarowych indywidualnych studiów humanistyczno-społecznych, podczas których uzyskała podwójny tytuł magistra: w zakresie stosunków międzynarodowych oraz kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

Dołącz do dyskusji: Helena Krajewska rzeczniczką prasową Polskiej Akcji Humanitarnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl