SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Helios w ramach "Superwtorków" oferuje bilety za 14 złotych

Od wtorku 4 września w kinach sieci Helios (należących do Agory) ruszyła promocja "Superwtorki". Tego dnia bilety na wszystkie seanse będą kosztować 14 zł.

Article

Promocja obowiązuje we wszystkich kinach Helios w Polsce (do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł).

Ponadto, w kinach sieci w Bydgoszczy (Galeria Pomorska), w Sosnowcu i w Szczecinie (Centrum Handlowo Rozrywkowe Kupiec) bilety na wszystkie seanse z regularnego repertuaru przez cały tydzień będą kosztowały 14 zł.

Helios w Polsce

Helios dysponuje obecnie 45 obiektami, w których znajdują się 253 ekrany i ponad 50 tys. miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Pierwsze kino Helios w Warszawie zostanie otwarte pod koniec 2018 r. w centrum handlowym Blue City.

Sieć kin Helios w pierwszym półroczu  br. zanotowała znaczące spadki wpływów: z biletów o 6,3 proc. do 101,3 mln zł, ze sprzedaży barowej (czyli napojów i przekąsek kupowanych do filmów) - o 4,8 proc. do 37,8 mln zł, a z reklam - o 14,9 proc. do 12 mln zł. Łącznie jej przychody zmalały ze 161,9 do 151,1 mln zł, czyli o 6,7 proc.

Agora stawia na rozwój sieci Helios

Agora planuje, że w efekcie rozbudowy w kolejnych latach liczba ekranów w kinach Helios wzrośnie z 241 w ub.r. do 380 w 2022 roku, czyli o 58 proc.  Spółka budować będzie multipleksy z większą liczbą ekranów. W nowych kinach i istniejących pojawią się także luksusowe sale w koncepcie Helios Dream ze skórzanymi fotelami. Pierwsze tego typu sale działają już w Gdańskim Forum.

Kolejne mają być zlokalizowane m.in. w warszawskim Blue City i katowickim Libero. Spółka nie wyklucza też, że koncept Dream pojawi się w starszych obiektach, poddawanych modernizacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Helios w ramach "Superwtorków" oferuje bilety za 14 złotych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ida
Helios tonie niczym GW...
10 8
odpowiedź