SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hey też nie zagra w Opolu

Grupa Hey razem ze swoją wokalistką Kasią Nosowską nie wystąpią na zbliżającym się Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zespół i piosenkarka będą grać w tym czasie wcześniej zaplanowany koncert, dlatego jedynie połączą się z publicznością podczas koncertu Superjedynek, do których zostali nominowani.

Hey też nie zagra w Opolu

Wycofanie się zespołu Hey i jego wokalistki Kasi Nosowskiej wynika z nałożenia się terminów koncertu i festiwalu, który pierwotnie miał się odbywać kiedy indziej. - Ta zmiana skomplikowała sytuację - przyznaje Radosław Brzózka, rzecznik KFPP w Opolu. - Zdecydowaliśmy się stanąć na głowie, aby wszystkich artystów ściągnąć tego dnia do Opola, jednak zespół Hey nie zdecydował się odwołać wcześniej zaplanowanego koncertu - dodaje.

Dlatego członkowie grupy pojawią się podczas koncertu Superjedynek tylko na telebimie, łącząc się drogą satelitarną z publicznością. - Jest nam przykro, jeżeli fani zespołu zamierzali przyjechać do Opola wyłącznie ze względu na występ swojej ulubionej grupy i nie zobaczą jej na scenie - komentuje Radosław Brzózka. Hey nominowany jest do tej nagrody dla zespołu rok, a Kasia Nosowska dla artysty roku. Organizatorzy festiwalu zakładali, że wszyscy pretendujący do tych wyróżnień (po 3 w każdej z 5 kategorii) wystąpią na scenie, po czym zostanie ogłoszony wynik i wręczona statuetka. Wiadomo już jednak, że ten scenariusz nie zostanie w pełni zrealizowany.

Jednocześnie organizatorzy przedstawili oficjalny skład jury konkursu Premier. Nowe piosenki oceniać będą Irena Santor, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki i Jan Kanty Pawluśkiewicz. - Zdecydowaliśmy się zaprosić ludzi, którzy z festiwalem w Opolu byli związani od dawna, odnosili tutaj sukcesy i budowali swoją pozycję na rynku prezentując się w przeszłości opolskiej publiczności - uzasadnia ten wybór Radosław Brzózka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Hey też nie zagra w Opolu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl